Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek kiterjesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek kiterjesztett ciklusú tablettát?

Figyelt kérdés
A kombinált tablettához hasonlóan ez is ösztrogént és progeszteront tartalmaz. A szokásos 21 vagy 28 napos tablettákkal ellentétben ez 81 vagy 84 napnyi aktív tablettát tartalmaz. Mindez azt jelenti, hogy csak körülbelül háromhavonta van menstruáció. Van egy 365 napos változata is, amely teljesen megszünteti a menstruációs ciklust. Nem sportolok, se semmi, csak nagyon szenvedek és a lehető legkevesebbre szeretném csökkenteni. Pajzsmirigy alulműködő és pcos-es vagyok

2019. nov. 11. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kombináltat szedhetsz, akkor szedhetsz ilyet is. Azt meg, hogy kombináltat szedhetsz-e, orvosnak kellene eldönteni, nem a gyakoris felhasználóknak...
2019. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig kombináltat szedtem, szeretnék erre áttérni
2019. nov. 12. 07:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szedhetsz. De Magyarországon csak a 3 havis verzió van, 365 napos nincs.
2019. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utánna néztem és a 3 havisból is egy féle van
2019. nov. 12. 15:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Előtte kell megint vérvétel?
2019. nov. 12. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Tök ugyanolyan, mintha sima kombináltat szednél.

Az orvosodnak mondd, hogy legközelebb azt írja fel.

2019. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom szepen
2019. nov. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!