Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után is van esély a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után is van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lefeküdtem egy lánnyal, akivel 2x találkoztam. Az együttlét során kiszakadt az óvszer. Szed fogamzásgátló tablettát és pont most van a menstruációs szakasza végén. Megbeszéltük, hogy holnap elmegy és vesz esemény utáni tablettát és beveszi. Így teljesen kizárható a teherbe esés? Nagyon félek, szó szerint rettegek hogy becsúszik egy gyerek, ami tönkre tenné az életem ennyi idősen. 18/F Köszönöm


2019. nov. 20. 23:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Időben észre vettem, nem is folytattuk tovább a szexet, tehát nem élveztem bele. De az előváladéktól félek hogy abba a 3-4percbe kerülhetett e be. Az esemény utáni tabletta bevételével, van rá esély, ha igen mekkora?
2019. nov. 21. 00:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszer szed és még menstruál is és el sem mentél akkor biztosan nem, de ha meg el is mentél volna sem.

Ha tényleg gyógyszert szed akkor az esemény utáni tablettával csak bekavarna a menstuacios ciklusának.

Ennyire azért nem kell parázni.

Az már kicsit aggasztóbb hogy nem bírtátok kivárni a vérzés végét. Pár nap az egész ( ha egészséges 4-5nap gyógyszer mellett). Ehelyett disznóvágást rendeztek és paráztok.

Valahol el lett rontva a felvilágosítási rendszer!

2019. nov. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem vérzett, menstruációs szakasza végén volt
2019. nov. 21. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szedi a fogamzásgátlót akkor minimális az esélye (akkor is ha óvszer nélkül benne mentél volna el), teljesen felesleges még egy esemény utánival felborítania a hormonális ciklusát!
2019. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek az esemény utáni tabletta, ha fogamzásgátlót szed, ráadásul belé sem élveztél? Nem vagytok normálisak!
2019. nov. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!