Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexet használtunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexet használtunk, betartottunk mindent, és a barátom nem ment el bennem, legalább is ő nem érezte, de védekeztünk. Nemrég feküdtünk le először. A menzim késik 4 napja, bár mindig rendeszertelenül jön meg. Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenre figyeltetek biztos nem vagy terhes. Javaslom, hogy nyugodj meg, mert attól is késik.
2008. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Régóta használok én is pharmatex-et, eddig semmi baj nem történt.

Ha a mensid rendszertelen még, akkor szerintem ne izgulj, nem valószínű hogy terhes vagy.

De a legbiztosabb, ha veszel egy terhességi tesztet a lelked megnyugtatására. Ezek a tesztek már sok helyen elérhetőek (dm, rossmann, tesco, gyógyszertárak).

Majd írd meg, hogy rendben van e minden!

Minden jót Neked!

2008. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pharmatexet használok,és nekem is nagyon bevált!Ha nem ment el benned,akkor nagyon kicsi az esélye,hogy terhes vagy!!Ne izgulj!Az idegeskedéstől is késhet!
2008. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem se izgulj, én is használtam 3hónapig pharmatexet, és bevállt, megjött mind a három hónapban a mensim, szóval ha helyesen használtátok(rendesen felraktad,10percet vártatok,h oldódjon),akkor nem vagy terhes!

főképp,h beléd se élvezett a barátod.

tényleg írj majd,h megjött-e, vagy vettél-e esetleg tesztet.

Sok szerencsét a jövőben : Dia:)

2008. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Szerencsére tényleg csak késett,ma reggel megjött,úgyhogy megnyugodtam!Akkor tényleg bízhatok a Pfarmatexben!:D
2008. nov. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!