Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha vettem be esemény utánit?

Figyelt kérdés
Tegnap este 11 körül a barátommal szexeltünk és kiszakadt az óvszer amit nem vettünk észre és igy belém élvezett...másnap reggel 10 körül már betudtam venni a 2db-os Rigesoft esemény utánit, nem volt semmi mellékhatása viszont most kezd fájdogálni a hasam, lehetek igy terhes? 12 órán belül vettem be a gyógyszert, és 84%-an hat.
2019. dec. 3. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasfájás az esemény utáni hatása, olyan mint egy hormonális atombomba (ne lepődj meg ha napokon belül megjön a havid), de még mindig jobb mint a művi terhességmegszakítás.

Nagy valószínűséggel hatni fog a készítmény, az aktus után 2 héttel csinálj egy tesztet, majd a 4. héten még egyet ha addig nem jön meg a normál ciklusod.

Jótanács: legközelebb csúcstámadás előtt vegye ki a párod pár másodpercre ellenőrizni hogy megvan-e még a kis spermazsák az óvszer végén - ezzel a szakadásokból történő balesetek kockázatát jelentősen csökkenteni tudjátok.

2019. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni csak akkor hat, ha még nem volt ovuláció. Ha már megtörtént az ovuláció, akkor hatástalan.
2019. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!