Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Részegen lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtem egy nővel, akit egy születésnapi partin ismertem meg. De sajnos nem védekeztünk. Gyereket nem szeretnék, de nem tudom a lány szedett e fogamzásgátlót?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok a lányról semmit, csak a keresztnevét.

2019. dec. 16. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2019. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teológusok és filozófusok is egyetértenének velem abban, hogy ez az a szituáció, amikor az imádkozás a legpraktikusabb dolog, amit tehetsz.
2019. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Imádkozz! Vagy keresd meg és kérdezz rá!

Vagy is-is.

Vagy egyik se.


ezek az opciók.

2019. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 orton ***** válasza:
52%
Húzd fel a férfi nacit, keresd meg és legyél jó apja a gyereknek, ha megfogant a nő.
2019. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4#


Jó feminista módjára meg akarod határozni hogy ki a "férfi" és ki nem?

2019. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 orton ***** válasza:
He? Reszeg komment? :D
2019. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy egy idegentől ő sem akar semmit.

Szinte biztos, hogy vagy szed vagy bevett egy esemény utáni tablettát.


Ha az első mondat nem igaz akkor bolond és muszáj megkeresned. 😂

2019. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te csak a keresztnevét tudod a nőnek, akkor sanszos, hogy ő is kb ugyanennyit tud rólad.

Ha simán belement az alkalmi szexbe gumi nélkül, akkor elég jó eséllyel szed fogamzásgátlót, mert melyik nő szórakozna azzal, hogy esetleg terhes lesz egy vadidegentől?

Ennek megfelelően valszleg nem kell a terhességtől aggódnod. Ha mégis terhes lesz a nő, hidd el, nem kell keresned, majd megtalál ő téged.


Én a helyedben jobban aggódnék azért, hogy vajon milyen nyavajákat kaptam el a nőtől...

2019. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!