Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, fiatal 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, fiatal 25 éves lány vagyok. Sajnos (vagy nem? ) tipikus hőszerelmes – kitartó – típus. Az a helyzet, hogy iszonyatosan elkezdett tetszeni egy velem egyidős lány, aki heteronak tartja magát. Iszonyatosan odáig vagyok érte.

Figyelt kérdés
Van olyan akinek esetleg sikerült már egy hetero lányt elcsábítani? Ha igen hogy sikerült? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

2018. aug. 30. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
olyan nincs, hogy heteronak "tartja magát". ha azt mondja, hogy hetero, akkor hetero. nem fogod elcsábítani, vagy elhitetni vele, hogy ő igenis vonzódik a nőkhöz is. olyan, mintha téged erőszakkal rá akarna bírni egy pasi, hogy hirtelen ne a nők érdekeljenek, hanem a férfiak... fogadd el, hogy ő nem arra a kapura játszik, mint te, és keress mást, kész.
2018. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A nyáron beleszerettem egy lányba, fiatalabb tőlem. Hetero volt, ha megfeszültem sem tudtam elérni semmit nála. Az a baj ha valaki hetero, azzal nem tudsz mit kezdeni, neked hiába tetszik. Hetero észre sem vesz.
2018. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha hetero,akkor a legjobb esetben csak visszautasít,viszont lehet csak a szitu tetszene neki,s játszadozna,de semmi mást nem akarna,csak bejönne neki,hogy odavagy érte. Én az utóbbiba estem bele és egy kínszenvedés volt,mert mivel szerettem,nem akartam elveszíteni,így tűrtem. Engedd el,az lesz a legjobb.
2018. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Olyan fogalomról, hogy valaki "HŐszerelmes", életemben nem hallottam :D

Hetero lányt a büdös életbe nem fogsz tudni elcsábítani.

megpróbálhatod, de jó úgysem fog belőle kisülni!


L

2018. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "heteronak tartja magát" nekem úgy jön le, mintha nem lenne biztos benne, hogy valóban hetero. Aztán kiderül, hogy nem érdekled úgy, és csak neked fog fájni.
2018. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az most ilyen kamukérdés?

25 éves az nő, nem lány, ez az egyik. A másik, ha heteró, nem fogod sehogy elcsábítani, mivel téged leszbikusként t(feltételezzük, hogy az vagy) meg férfi nem fog tudni elcsábítani. Ugyanaz.

2018. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Mondasz valamit...

Eléggé kamu gyanús a kérdés

2018. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első mondatból üvölt,hogy kan vagy.
2018. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!