Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen nem voltam csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nem voltam csajjal sajnos, ezért korán elmennék, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsit régen nem volt alkalmam csajjal lenni, ezért most kialakult bennem egy félelem, hogy mit szól majd ha véletlenül túl hamar elmegyek a vágy és az izgalom miatt ez okból.

Hogyan kezeljem ezt a félelmem, hogy elmúljon és ne legyen semmi para bennem? Kösz.



2019. márc. 21. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
verd ki szex előtt otthon.. ennyi.
2019. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Időben pózt kell váltani, elmúlik a vágy, és újra lehet kezdeni talán még állva.
2019. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy korán elmész de utána kis pihenő után megint akcióképes vagy.
2019. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez így igaz. Így is van. Kis pihenő után újra hamar akció képes vagyok és a másodjára már sokkal hosszabb ideig bírom.
2019. márc. 21. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!