Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlót ajánljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlót ajánljátok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és elhataroztam, hogy elkezdek szedni fogamzásgátlót. De fogalmam sincs melyik a jobb választás.. Ez a rég gömb vagy mi is állítólag jó és nem hormonális. De mindenképpen olyat akarok ami be is válik (tudom olyan nemigen van) segítsetek. Tapasztalatok is jól jönnek :)

2020. jan. 2. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy nőgyógyászt.
2020. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit a nőgyógyászod.
2020. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te választasz, hanem a nőgyógyász
2020. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írják az előttem szólók. Ne te döntsd el ,és előtte mindenképp szükséges egy kivizsgálás . A nődokid tudja majd mit hogyan ,ha szerencséd van nem olyan lesz mint az enyém hogy hasraütésszerűen felírt egyet és meg sem nézte van e trombózisra hajlamom stb
2020. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ez úgy működik hogy elmész nőgyógyászhoz ő elküld vérvételre megvizsgál rákszűrést csinál és felír valamit amit ő gondol


Az összes fogamzásgátló tabbletta vényköteles szóval nem tudod megkerülni

2020. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nem csak tablettába gondolkozol.A rézgyöngyöt én is néztem,de az méhen belüli eszköz.Igazából a tabi a legkényelmesebb,de lehetnek mellékhatásai.Nekem elvileg attól lett hüvelyszárazságom.De,ha nem válik be az egyik fajta kérheted az orvosod,hogy írjon másikat.
2020. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!