Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek, ugye így kizárható a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, ugye így kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés
November másodikán vesztettem el a szüzességemet, az aktus elején a srác kb 5 mp-ig berakta óvszer nélkül. Másnap megjött, rendes hosszúságú volt. December elsején csináltam egy tesztet, negatív lett. Négy nap múlva megjött, szintén normál hosszúságú és mennyiségű (kb 5 napig tartott). Egy hétre rá megint teszteltem és az is nega lett. Van esély így terhességre?
2020. jan. 3. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Nincs esély. De mielőtt faxt szopsz és megdugatod magad, nem ártana tisztában lenned a saját tested működésével! Vagy inkább járj iskolába és tanulj hülyelány!
2020. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Manapság az iskolában semmilyen felvilágosítást nem lehet kapni, netes utánaolvasáskor pedig az összes rossz lehetőséget megtalálja az ember.
2020. jan. 3. 19:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, azért nem ilyen egyszerű teherbeesni, bár az esély sosem nulla rá.

Legközelebb jobban uralkodni magatokon azért, nem jó kísérteni ezeket

2020. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus adok neked én egy nagyon apró és alap felvilágítást, ha megjön nem vagy terhes, a kettő együtt nem megy

És védekezz

2020. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*felvilágosítást
2020. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a szüleid mielőtt szexelsz. Vagy idősebb tesót, vagy valakit. De ész nélkül ne szexelj mert ráfázol. Nem sok mindent tudsz sem magadról, sem a szexről, sem a menzeszről. Védekezni azért szoktál ?
2020. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mai napon megjött újra, viszont barna színű főleg. Lehet baj?
2020. jan. 12. 18:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj. Ez természetes, hogy barna
2020. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!