Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyorsan fejti ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyorsan fejti ki a hatását az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Volt egy egyéjszakás kalandom, amit nagyon szégyellek és sajnálom. Mire az aktushoz került a dolog, felhoztam a dolgot, hogy remélem van nála gumi, de mondta, hogy nincs és fogta és betette és hiába ellenkeztem, nem vette ki azonnal. Nem ment el, de én már semmiben/senkiben sem bízok. Nagyon szégyellem magam. És kellett idő, hogy azért feldolgozzam és elmentem nőgyógyászhoz, ahol amúgy nem vizsgáltak meg, de kiadták a receptet, azonnal ki is váltottam, bevettem 50 óra körül. Viszont rettenetesen félek, mert ha esetleg az amúgy 30-31 napos ciklusom, most valamiért csak 28 napos lenne, akkor aznap lehetett volna ovulációm. Tisztában vagyok azzal, hogy a 120 órás tabletta (ellaone) nem veszít az aktust követő öt napon belül az effektivitásából, (persze hamarabb el kellett volna mennem és tudom, hogy ha ovuláció megtörtént akkor nem használ,) de arról nem találtam semmilyen adatot, hogy mennyire gyorsan is kezdi el a hatását. Valaki volt hasonló helyzetben ?

2020. jan. 4. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz helyzetbe kerültél. Az esemény utáni tablettától lehet vérzésed, van aki csak pecsétel. Azért ilyenbe többet ne menj bele. Nincs gumi, kiveszi időbe, mind duma.
2020. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!