Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy így teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tutyimutyi98 kérdése:

Lehetséges, hogy így teherbe esnek valaki? (Bár próbáltam nagyon óvatos lenni, mint minden szexuális aktusomnál) Lehetséges, hogy mégis megtörténne?

Figyelt kérdés
Szóval aktusom volt egy lánnyal, felhúztam egy óvszert belekezdtem az aktusba, az aktust befejeztem, aztán ejakuláltam az óvszerbe majd levettem azt, a maradék spermát pedig letöröltem a péniszemről egy törölközővel. A kezemet viszont nem töröltem meg, bár emlékezetem szerint csak a spermás ondó külsejével érintkezett magával a spermával telített belsejével nem. Ezek után felhúztam egy új óvszert és újabb aktusba kezdtem, bár az óvszer felhúzása előszőr nem sikerült (nem volt teljes erekcióm, véleményem szerint ezért) ezért le kellett vennem majd még egyszer felhúznom (rendesen, nem kifordítva) majd újból aktusba kezdtem (már nem az óvszerbe ejakuláltam ezért a többi része ezért nem fontos). Lehetséges úgy teherbe esni, hogy ahogy húztam fel a második óvszert, a kezemen vagy a körmöm alatt volt egy nagyon-nagyon kevés/kis spermium (bár emlékezetem szerint nem volt rajt) és az valahogy az óvszer külsejére került és onnan pedig be a vaginális nyílásba a második aktus során?

2020. jan. 4. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de nem is valószínű. Inkább túl gondolod.

Annyi az esélye minthogy beléd csapjon a villám. Attól is ennyire félsz?

2020. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!