Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve leszünk együtt a baratomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve leszünk együtt a baratommal akivel fél éve együtt lakunk sokszor probaltam elhagyni mert nagyon boldogtalan vagyok mellette de valamiert megis vissza mentem hozza mert nem birtam nelküle miert?

Figyelt kérdés
Most megismerkedtem valakivel semmi nem volt köztünk de nagyon sokat gondolok arra hogy elhagyjam mar nem szexelünk csak nagyon ritkan nem csokoljuk meg egymást mit tegyek hogy ne ragaszkodjak hozza mert szerintem masrol mar nincs szó?
2017. nov. 1. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy levegő, bőrönd elő, összes cuccod bele, fogod kilépsz vele az az ajtón, becsukod magad mögött, s nem nézel többé hátra.

Én csak így tudnám, hogy akkor egyszuszra lezárni mindent, mint egy könyvet becsukni, s eltenni.


Persze azért ezt ne váratlanul tedd, beszéljétek meg, s utána lépj ki.

2017. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge vagy és nincs önuralmad.. Egyszer kéne csak félretenned a nosztalgiázást, racionalizálnod a döntésed, összeszorítanod a fogad és kibírnod a kezdeti nehéz időszakot, ehelyett húzod és halasztod és elnyújtod a szenvedést. Komolyan megéri? Mert ha nem, akkor a kulcsszó az önuralom.
2017. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert kapcsolatfüggő vagy, aki fél egyedül lenni.


Pedig hidd el, egy sz.ar kapcsolatnál a "magány" is jobb :)

2017. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Teljesen más volt a probléma a kapcsolatunkban de lényeg, hogy boldogtalan voltam és próbáltam szakítani, de mindig visszamentem hozzá. Fel év telt el és egy hete mondtam ki, hogy vége, nagyon nehéz volt, most is nehéz és tényleg önuralom kell. DE hidd el megéri. Nagyon megkonnyebbultem és tudom, jó döntést hoztam , hiszen nem voltam boldog mellette. Egyutterzek veled, nagyok sokat sírok, osszeszorul a szívem mindentol ami rá emlékeztet, hiányzik és keresni akarom, de már nem fogom. Innentől pedig fokozatosan jobban leszek. Neked is ezt tanacsolom. Elhatarozod magadban és utána ahhoz tartod magad. Kitartás!
2017. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!