Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta után menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Baratnom a terv szerinti mensije elott 4 nappal vette be az escapelle esemeny utani tablettat (kiszakadt a gumi) és jelenleg 3 napja késik neki, szerintem ez meg a tabletta bevetele nelkul is belefer ennyi keses, de o nagyon ideges emiatt. Kiváncsi lennek egy olyan velemenyere aki jobban ismeri ennek a tablettanak a hatasait, mennyivel tolhatja el stb. Betegtajekoztatot elolvastuk, de semmi ilyesmirol nem ir.


2020. jan. 6. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon erős gyógyszer, gyakori mellékhatás hogy késik vagy kimarad a menstruáció.
2020. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyáron én is ilyen tablettát kaptam és nekem 2 hetet késett tőle. Egyik barátnőmmel is pont ugyanez volt a helyzet. Szóval ha előírásnak megfelelően, időben szedte be, akkor szinte biztos, hogy nem lesz baj. Ráadásul ez egy erős gyógyszer, ahogy leírták előttem is. Szóval nyugtasd meg barátnőd.:)

2020. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

9 teljes napot késett. De mivel a ciklus elején történt a baleset így többhétnyi idegeskedés előzte meg.

Az egészet egyedül csináltam végig, mert a párom katona és távol volt.

Szóval örüljön a párod, hogy mellette állsz és nem csak skypon kérdezgeti: na megjött már...

2020. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!