Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónapja kiszakadt nálunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja kiszakadt nálunk a gumi. Másnap bevettem a sürgősségit, majd 1 napra rá meg is jött, viszont moist lassan egy hetet késik. Lehetek terhes annak ellenére, hogy akkor megjött?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
na, ugyanez volt a gondom nekem is. kiszakadt a gumi, bevettem a tabit, megjött, elmentem orvoshoz, és azt mondta az orvos, h ha be is vettem, meg meg is jött, akkor nem lehet gond!!!! nyugodj meg te is!!! milyen ovszert hasznaltatok? nalunk a durex select szakadt ki.. :S
2010. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek a tabletták, mivel idő előtti menstruációt okoznak bezavarják a ciklust.
2010. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
a sürgősségi annyi hormonnal van tele, hogy ne csodálkozz ha késik vagy iesmi. felboríthatja simán a hormonműködésed egy időre.
2010. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem okoz akkora gondot, utolsó.. gondolj bele, 1 abortusz talan jobb lett volna???
2010. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jónagy hülyeséget mondott az a doki aki szerint ha bevetted (másnap!) a tabit, akkor tuti nincs gond... A 72 órás tabletta eleve nem 100% hatásfokú, és minél később veszed be a balesettől számítva, annál kisebb az eredményessége. Nem egy olyan embert ismerek akinek nem segített az eset utáni, és szintén több olyat, akinek 3-4 hónapos terhesen is megjött még.
2010. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

persze, ne az orvosnak higyjek, hanem neked, mi? bocsi.. neki van diplomája :D én azt ugy mondtam, h :


1. bevettem

2. megjött


vágod?


kérlek, ne kérdőjelezd már meg szakmabeliek véleményét.

2010. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az viszont okés, h vannak, akik még utána is hónapokig menstruálnak, de valószinűleg nem terhes a kérdező, hiszen az esetek többségében segit ez a tabi. de kicsit idegesit.. amikor me be se veszik, akkor itt mindenki bizton állitja, h ááá, nem annyira könnyű teherbeesni, meg stb. amikor meg vki be is veszi,meg meg is jön, akkor már nem biztos.. érzitek a különbséget????
2010. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, velem is ez volt, nem hiszem hogy terhes vagy :)

Persze nem 100%, csak 99... szóval egy teszt nem árthat, sőt!

de szerintem nyugodj meg!

2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valószínű csak nagyon bezavart a 72 órás a hormonháztartásba + gondolom idegeskedsz is, hogy miért késik. Szerintem vegyél egy tesztet, ami úgyis negatív lesz, de ha már látod, legalább megnyugszol és talán meg is jön :)
2010. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha olvastad a tájékoztatóját,akkor mindenzt tudod:

A tabletta 84%-os megbízhatóságú. Ha 5 napnál többet késik a menstruáció,akkor orvoshoz kell fordulni.

2010. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!