Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek Terhes? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek Terhes? A barátommal gumi nélkül feküdtünk le, de neki nem állt fel. Félek h terhes vagyok, mert már késik 1hetet, tesztet még nem csináltam, és minden tüünete kezd jelentkezi, deremélem h csak beképelem magamnak ezeket.

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek, mert nem szeretném h kiderüljön, és családtagohoz vagy orvoshoz nem akarok fordulni..ha mégis terhes vagyok h vetélhetek el "önállóan", titokban?
2010. júl. 4. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is nyugodj meg, mert ez így értelmetlen. Szóval nem védekeztetek, de ha nem állt neki fel hogy feküdtetek le? Úgy nem lehet. Megszakítás történt vagy az sem?
2010. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem állt fel, akkor hogy feküdtél le vele?

Vagy mit csinált? Ez egy baromság.

2010. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha nem is állt fel, akkor nem lehetett ott szex.. :DD
2010. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát annyi történt h 1-2x hatolt be, majd modnta h ez nem fog menni, szval le is feküdtünk meg igazából nem is mondható el..csak vmivel segítsetek mert hajlamos vagyok hülyeséget csinálni ha rosszul sült volna el a dolog..
2010. júl. 4. 23:03
 5/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy terhes vagy. A tüneteket meg biztos csak beképzeled. legközelebb védekezzetek!
2010. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
önállóan, titokban nem vetélhetsz el.. és miért nem volt gumi? előváladéktól lehetsz terhes.. termékeny napjaidban voltal?
2010. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj van, de máskor óvatosabban.
2010. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet. amúgy szerintem nem vagy terhes.
2010. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell izgulni, nyugodj meg.

Először is: termékeny napban voltál? Ez egy átlagos nőnél a menszeszt követő 14. nap +/- 2 nap

Mivel nagyon kicsi annak is a lehetősége, hogy a spermium távozzon a párodból, ezért tényleg ne idegeskedj. Viszont ha meg akarsz nyugodni, akkor vegyetek egy tesztet.

Viszont a teszt sem teljesen megbízható, ha esetleg pozitív lenne, akkor sem kell még a Dunának menni, hanem orvoshoz.

Ha még kérdésed van, akkor írj.

2010. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet! Egyébként ennyitől akár teherbe is eshettél, de kicsi az esélye. Viszont ha mégis, akkor nem ajánlom a mindenféle népi praktikák alkalmazását a megszakításra, hanem menj orvoshoz. Az orvosi titoktartás köti, nem kell aggódnod, hogy kiderül.
2010. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!