Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Talán lenne mitől félnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán lenne mitől félnem?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű, de lehet szimpla paranoia...felelőtlenül egy ismerősömmel lefeküdtem nemrég (1 hete) és semmilyen védekezést nem használtunk. Az illetőnek bő nemi élete van, eléggé aktív. Megkérdeztük egymástól, hogy van e valami bajunk, én tudtam magamról hogy nincs, viszont azt mondta neki sincsen (vagy nem tud róla)


Ma egész nap rosszul voltam, nyűgös voltam, fáradt, levert, és a lázzal való fájdalmaim voltak. Mintha egy nátha akarna kibontakozni, de még semmi hőemelkedésem nem volt. Kérdezem én, hogy ez lehet az 1 héttel ezelőtti esetleges AIDS fertőzés kezdeti tünete? Vagy egyszerűen csak rémeket látok, felelőtlen voltam, és paranoiás lettem. Gyűlölöm magam amiatt, hogy nem volt annyi eszem, hogy gumti húzzak.


2010. júl. 21. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6 hét után tesztelnek az ÁNTSZ-ben...
2010. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek igaza van, valóban több év a tünetmentes idő, ám a megfertőződés után nem sokkal jelentkezik egy rövid időszak, amikor infulenzára jellemző tüneteket észlelhet.
2010. júl. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva kapsz biztos eredményt egy egyszerű vérévtelell, hogy AIDS-os-e van vagy van-e valami. Addig sz.tem ne szexelj.
2010. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!