Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Külföldről, például Kínából,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldről, például Kínából, Aliexpress/Ebay-ről Ti rendeltetek már óvszert? Csak a kipróbálás miatt.

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, ha kipróbálod és nem jó, abból egy életre szóló tanulság lesz 😄
2020. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy gagyi akrilpulover csak penzkidobas.

Gagyi karacsonyfaizzo megol.

Ez a ketto kozott, de eleg riziko. Minek?

2020. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pl csak olyat vennék ami a legtöbb hirdetőnél ugynúgy "magas" áron van, az talán lehet rendes. ott is árúlnak normális minőséget, de láttam már ömlesztett 500 darabos koton készletet alin alig pár dollárért. na azt max vizilufinak venném :D
2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max speciálisat vegyél olyan barázdásat amit máshol nem kapsz azt is csak szórakozás miatt
2020. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el. A kínaiaknál nincs szűrés hogy miből készül, simán kevernek bele irritáló vagy mérgező anyagokat. Ha bordázott, stb kell, a durexnek elég jó kínálata van itthon, válogass abból. Vagy hazai szexshopok weboldaláról ha valami újat akarsz.
2020. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval nem csak simán `szni, hanem fillér`szni is akarsz? :D


Az egy dolog, hogy az itthon kapható óvszerek jó része is kínában vagy más ázsiai országban készül, de azért én nem bíznék a Kínából rendelt gumiban.

Bemégy egy drogériában és megkapsz egy 12db-os csomagot 3000-3500 forint körül. Az nehogy már olyan drága legyen!

2020. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendeltem és szoktam rendelni külföldről, de nem ilyen oldalról, ezekben nem bíznék :D

20f

2020. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rendeltem sötétben vilagitosat. 3 hónapig a nemi gondozoba jártam, mert a makkomon keresztül felszivodott a mérgező anyag amitől fluoreszkált.

De jó poén volt éjszaka a csajommal. :D

Köszönöm ebay.

2020. jan. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Soha ne rendelj Kínából kotont! Látod mennyien vannak!.. 😊
2020. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!