Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, ti vállalnátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vállalnátok az évekig való óvszerezést? Van itt olyan, aki évek óta ezt használ?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, most már kicsit húzza a száját a gumi miatt, hogy ő ezt nem szereti, meg a férfiak nagy resze utálja (szerinte). Többször felhozta a tabi témát, holott azzal indítottam, ha meg mer vele zsarolni, nálam az szakító ok. Erre mégis folyton puhatolózik vagy mi erre a jó szó, nem zsarol természetesen.


Mi erre a jó megoldás? Tényleg ilyen rossz? Nem rinyál, felhúzza, de most nemrég elszakadt (72es se kellett, mert kint szakadt el), és azóta nem mer gumiban elmenni bennem.



2020. jan. 21. 19:57
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem speciel okés, csak találni kell egy passzentos márkát/típust, amiben el tud élvezni, ennyi a nyitja, úgy gondolom.
2020. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
40%
Léteznek ám női hormonmentes fogamzásgátlási módszerek is.
2020. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Évekig gumival védekeztünk a volt párommal, egy rossz szava nem volt.
2020. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azok nem biztonságosak utolsó, legalábbis a gumihoz képest, pesszáriumot orvostól is kérdezte. Pharmatexet ajánlotta még, de az se az. Nekem jelenleg összeegyeztethetelen egy terhesség az életemmel, a lehető legbiztosabbra kéne menni, nincs kedvem ezzel kísérletezgetni.
2020. jan. 21. 20:05
 5/24 A kérdező kommentje:
2es bocsánat
2020. jan. 21. 20:05
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Van már sok megoldás, mi évekig gumival csináltuk, sosem vártam el, hogy gyógyszert szedjen, én sem szednék mérget!
2020. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Férfifüggő. Nekem eddig normális partnereket sikerült kifogni, egyiknek sem volt vele problémája. Az egyikkel 3 évig voltunk együtt, fel sem hozta soha, hogy szedjek gyógyszert. A másikkal 8 évig, ott kb. 5 év után már felmerült az igény, nem csak az ő részéről, de tablettát nem akartam, így kipróbáltunk egyéb módszereket, de egyik sem volt túl kényelmes, így maradt az óvszer.

Barátnőmről is tudom, hogy a férjével azt használnak, mert neki anno nem vált be a tabletta, így a gyermekvállalásig marad a gumi.

De vannak olyan férfiak, akik még alkalmi kapcsolatban sem hajlandóak felhúzni. Az ilyeneket mondjuk messziről kerülném annak ellenére, hogy én szedek tablettát.

2020. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%

"Többször felhozta a tabi témát, holott azzal indítottam, ha meg mer vele zsarolni, nálam az szakító ok"

:) azért te is megzsaroltad. Jó-jó tudom, ez nem az.


Nézd, gumival tényleg borzalmas.

Amúgy én sem várom el a csajomtól, hogy szedje a tabit, ami tönkre vágja a hormon háztartását, stb.

Ciklus, hőmérőzés, nyák.. ezeket mind lehet figyelni, vannak napok (két hét) amikor nem vagy termékeny, persze ez messze nem életbiztosítás..

Tökéletes megoldás nincsen, ez egy olyan téma, amiben kompromisszumot kell kötni.

F

2020. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem húzódozok a gumitól. A volt barátnőmmel majdnem 3. évig így védekeztünk.
2020. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bummer ***** válasza:
63%

Én mindig el voltam a gumival, csak 3 olyan nő volt akivel gumi nélkül is szexeltünk.

De az tény, hogy teljesen más és ha megtapasztalod, akkor bár a másikért képes vagy maximálisan élvezni, de az aktust sose fogod úgy igazán.

Ez kettős elfogadást jelent. Ha a férfi elfogadja hogy az aktus érzelmileg és látványra bár jó, de inger szempontjából idővel kevés akkor kompenzálni kell (több cirógatás, több orál, stb.)

2020. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!