Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vállalnátok szűzhártya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vállalnátok szűzhártyaplasztikát a szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem azzal vesztettétek el a szüzességeteket aki megérdemelte volna, megbántátok stb. Megtaláltátok életetek párját, esetleg már a kezeteket is megkérte. Odaadnátok-e neki a szüzességeteket, vállalva az orvosi beavatkozást?

(Aki nem tudná, a szűzhártyaplasztika során a szűzhártya megmaradt részeit felszívódó orvosi fonállal varrják össze, és néhány hónap gyógyulás után olyan az eredmény mintha a páciens mindig is szűz lett volna. A beavatkozást altatásban végzik, max 1 óra, csak több százezerbe kerül.)



2019. nov. 23. 18:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

örülök, hogy csak egyszer kellett átélnem a szűztelenítésemet :D

szóval nem

2019. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%
kinek van erre igénye.. de komolyan?!
2019. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Olvass utána :D Én is meglepődtem, de nagyon is van rá igény. Nem hiszem hogy Magyarországon annyira elterjedt, de mivel már itthon is elvégezhető, biztos azért van mert van rá kereslet.
2019. nov. 23. 18:59
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem, mi értelme eljátszani olyat ami már megtörtént és fájt?

Inkább örülnie kéne életem szerelmének, hogy élvezem vele a szexet, és nem okoz fájdalmat.

2019. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
4-es Igen, egyszer fájna, de megadtad neki azt amit általában egy életben egyszer lehet. Nézőpont kérdése.
2019. nov. 23. 19:02
 6/28 A kérdező kommentje:
De nem akarok állást foglalni, csak a vélemények érdekelnek.
2019. nov. 23. 19:02
 7/28 anonim ***** válasza:
Poliphordó
2019. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
7-es Mire gondolsz?
2019. nov. 23. 19:22
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Hogy adnám már meg neki azt, amit csak egyszer lehet azzal, hogy újra átszakíthatja??? Azt, hogy ő az első férfi bennem, az első, akinek megnyitom a testem, azt semmilyen plasztikával nem lehet kétszer megadni senkinek.

De sok elmebeteg van ezek szerint.

Olyan esetben megértem, ha valaki nem akarja, hogy kiderüljön, hogy már nem szűz. Biztos van olyan társadalmi közeg, ahol ennek van még jelentősége.

2019. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként mondom ez baromság. Attól még nem lesz szûz a csaj hiába csinálnak neki ilyet, mivel már szexelt azt nem lehet eltörölni. Szóval mi az értelme?? Ehhez már betegnek kell lenni, szerintem.
2019. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!