Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos! Menzesz ellenére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Menzesz ellenére lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Aktus után egy hónappal lett két negatív tesztem. Max előváladék kerülhetett belém. Az aktus utáni napon megjött és még azóta kétszer, szóval összesen háromszor. Így lehetséges a terhesség?

2020. jan. 24. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nem az terhesség alatt nincs menzesz, a kettő együtt nem lehetséges


DE lehetséges vérzés, nem nem menzesz de összekeverheted vele, habár a kettő össze sem hasonlítható egymással

Az egy ordenáré nagy kamu hogy terhesség alatti menzesz, a menzeszhez szükséges pete érés ami nyilván nincs ha már van egy megtermékenyített pete sejted

A terhesség alatt fellépő vérzés nem egyenlő a menzesszel

[link]

2020. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges ciklikusnak történő vérzés és menses-jellegű vérzés (de intenzitásában nem éri el) terhesség alatt is, de ha van 2 db negatív teszted és már volt is 2 ciklusod akkor gyakorlatilag 0% az esélye, hogy terhes vagy.
2020. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, már találkoztam olyan esettel, hogy terhesség alatt az első két hónapban rendesen volt menszessz
2020. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felfognátok végre hogy az nem igazi menzesz? A kérdező 100% hogy nem terhes csak ezt nem képes felfogni
2020. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem TUTI, hogy nem vagy terhes.
2020. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!