Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Ha használtunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Ha használtunk gumit és ha nem mentunk el, lehetek terhes? Amugy kicsit lecsuszott az ovszer de a makkon még rajta volt

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
aha tök terhes vagy, tiszta tercsi, ennyi idősen minek próbálkoztok ilyennel?? nem vagy egy IQ fighter..
2010. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérlek, ha egyszer már írásban kérsz segítséget, figyelj már oda, amikor gépelsz!


Egyébként nem tartom valószínűnek. Ha nem mentetek el, és a gumi rajtamaradt, valószínűleg nem történt baj. De ha ettől tartasz, legközelebb olyan óvszert vegyetek, ami spermicid, az megöli az ondósejteket, így még kevesebb az esély a "balesetre".


Sh.

2010. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72 órás tabi!!!
2010. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az emberiség nevében remélem h nem vagy az.....
2010. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mondhatnám h a mai fiatalok.....de én se vagyok öreg....

lányom!!!!nem voltunk ott nem tudjuk, h ki és hova dugta még....a szex okozhat terhességet, mivel arra van......

ne haragudj, de jó lenne, ha utánaolvasnál,ennek a témának mielőtt belekezdesz gyakorolni......valószínűleg nem vagy terhes, de ha mégis, akkor meg az itt irkálók egyike sem fogja eltartani!!!!

2010. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, terhes vagy!
2010. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy terhes vagy.

Mond el a szüleidnek minél előbb, hogy fel tudjanak készülni!

2010. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes.

de azt áruld már el h minek szexeltek, ha egyikőtök sem megy el? ez nem szex.

2010. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem, nem leszel terhes, gondolom a másik kérdést is te írtad. Ha csak kicsit lejjebb csúszott az óvszer, akkor nincs baj, a másik kérdésnél is leírtam, hogy amennyiben azon a helyen, ahol az előváladék távozik még ott az óvszer, akkor semmi gond sincsen.

Valószínű egyébként, hogy azért nem mentek el, mert észrevették, hogy lejjebb csúszott és megijedtek és utána már nem azon agyaltak, hogy mindketten elmenjenek, hanem, hogy nehogy baj legyen. Ez pusztán csak az én feltételezésem, de szerintem egy kis logikával bárki rájöhetett volna...

2010. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!