Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűzként fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Mivel szűz vagyok, a nőgyógyász nem tud megvizsgálni.

Így írhat fel fogamzásgátló tablettát?



2020. jan. 27. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek?
2020. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Előre készülsz? :D
2020. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne! Elsőt csináljátok óvszerrel. Ha már megvan egy rutin meg ilyesmi, akkor majd eldöntöd, tényleg kell e.
2020. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
fiatalon ne használj ilyen gyógyszereket, az óvszer nagyon jó alternatíva
2020. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg tud vizsgálni a nőgyógyász, csak jelezd a vizsgálat elején, hogy szűz vagy, és Ő is úgy fog hozzáállni a vizsgálathoz. Óvatosabb lesz.

Vizsgálat nélkül nem írhat fel tabit.


Miért akarsz tabit szedni, ha szűz vagy? Ha készülsz az elsőre, arra inkább óvszert javasolnék.

2020. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Írhat föl tudja az orvos hogy mit csinálhat veled és mit nem
2020. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Írhat fel igen. Én is szűz voltam, amikor elkezdtem szedni. Sőt, nekem az orvos tanácsolta, mert borzalmasan rendszertelen volt a havim, volt, hogy fél évig nem is jött meg. A gyógyszer egész jól beállította. Most pár hónapja álltam le vele egyébként.
2020. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Asszonykámat tömte az anyja fogamzásgátlóval 16 ėves korától ugy 25-ig


Ott se volt sok ėrtelme. De úgy felborïtotta a hormonháztartását szegėnynek ,hogy mai napig orvoshoz kell járnia pajzsmirígy problėmával ,meg felszedett jelentős túlsúlyt. (60 ról 95kg) "Ja bajussza is kezdett nőni neki mai napig jár lėzeres kezelėsre.

Az anyósom meh meg tudnám folytani egy kanál vízbe!

(Ugyhogy ezzel óvatosan ha nem akarsz így járni!)

2020. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy vizsgálat nélkül írjanak fel fogamzásgátlót!! Normális nőgyógyász vérvételre is elküld...
2020. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam, mikor felírták. Sokan nem értik, hogy szűzként minek, hát itt a válasz: policisztás ovárium szindróma, vagy ahhoz hasonló tünetegyüttes kezelésére írnak föl tablettát akár szűz lányoknak is.
2020. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!