Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűzként fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Mivel szűz vagyok, a nőgyógyász nem tud megvizsgálni.

Így írhat fel fogamzásgátló tablettát?



2020. jan. 27. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem ertem mit vizsgalgasson rajta ha szuz. Max egy verlelet es kikerdezni h volt-e trombozis a csaladban, de a legtobb nodoki azon se panikol ha igen ha fiatal vagy es nincsenek egyeb kockazati tenyezok. Egyebkent igazat adnek pont praktikum szempontjabol a tobbieknek szerintem

jobb ovszerrel kezedni. Csak a sracok kezdenek el hamar nyavalyogni h jaj nekik ugy nem jo. Ha meg nem ismered annyira a parodat akkor meg kulon jo a gumi mert ved a nemibetegsegek ellen is. Pl herpesz tunetmentes ffiban altalaban

2020. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szabálytalan mezesznél is ír fel. Ja és nem tudjuk hány éves a kérdező, lehet hogy 30+.
2020. jan. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11-es attól hogy szűz még ugyan úgy meg kell vizsgálni nem csak a nemi betegségek miatt néz rá az orvos az emberre, sok betegség van ami nem veszi figyelembe hogy szűz vagy
2020. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13, max kivulrol nezi meg, es kikerdezi a tuneteit, nem fog neki feltenni semmit

Volt bnom aki szuzen iratott fel fogamzasgatlot

2020. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem vizsgalat nélkül írtak fel, ami hatalmas nagy felelőtlenség. 50-50%. Hala Istennek én abban az 50%ban vagyok, akinek bevált és semmi baja sem lett tőle.

Azzal pedig semmi baj nincs, hogy szűz vagy. De egy vérvizsgálatot csináljanak előtte. Ahhoz nem nyúl beléd. De fontos a trombozis-hajlam vizsgálata.

2020. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szuzen szedek harom honapja fogamzasgatlot,mert nagyon gorcsolos voltam az elmult fel evben (hanytam es nem birtam felkelni)

En is odzkodtam tole, de mivel megszuntek ezek a tunetek, nincs mellekhatasa, igy nem ellenzem. Indokolatlanul ne szedd viszont, nekem okkal irta fel

2020. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem voltam szűz, de vizsgálat nélkül felírta.
2020. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem voltam szűz de az ujján kívül mást nem rakott be, meg megnyomkodta a hasam és annyi volt meg vérvétel
2020. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!