Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a probléma? Lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Július óta szedek fogamzásgátlót.. 1-2x tapasztaltam már közti vérzést és most is úgy, hogy van még másfél hetem... 3hete voltam először együtt sráccal, belém is élvezett.. (az szombat történt, szerdán meg is jott rendesen ahogy kell) viszont most megint pecsételek.. kell aggódnom amiatt, hogy nem véd eléggé a gyógyszer és terhes lettem ? Vagy erre kb semmi esély a gyógyszer igyis ugyis ved?

##fogamzás ##fogamzásgátló ##köztivérzés ##pecsételés
2020. febr. 8. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszer véd, ha rendesen szedted, tehát terhes nem vagy. Viszont ennyi idő után nem normális a köztes vérezgetés. Ezzel menj orvoshoz.
2020. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a gyógyszer attól független véd, ha esetleg az én szervezetemnek nem elég a vérzés szabályozására? Orvos is mondott valami ilyesmit, de jobb félni..😅 már voltam vele orvosnál és kettő is azt mondta "vékony és fiatal vagy majd befog állni"
2020. febr. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!