Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok 17-21 éves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok 17-21 éves lány vagyok és lehetek terhes kérdés?

Figyelt kérdés

Egyre több az ilyen. Az egyik azt hiszi az eseményutánival lehet a legjobban védekezni. A másik nem védekezik, a fiú nem húz kotont, a lány nem szed be tablettát. És itt várják a csodát.


A fő kérdéseim. A mai fiatalokat nem világosítják fel a szexről kellőképpen?? Ennyire siralmas lenne az oktatási rendszer, vagy a biosz óra inkább az állatok szaporodásának tanulmányozásával telik? Vagy az okostelefon ennyire elvette a tinik eszét?



2017. jan. 6. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszterkor sokan voltak bulizni.

Egy hónapon belül sokan maguktól is rájönnek a megoldásra.

2017. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

A röhejes hogy nemrég olvastam itt gyakorin hogy egy anya teljesen ki volt akadva hogy a 12-13 éves gyerekeknek miért tartanak szexuális felvilágosítást meg adnak óvszert, mikor tényleg ezt látni hogy 16 évesen már szülnek. :D Szóval a mai fiatalokat felvilágosítják az iskolában, vannak előadások a fogamzásgátlásról, de soknak meglepően üres az agya. Általános iskola 6. és 8. évében is volt szexuális felvilágosítás meg nálunk még gimiben is. Bioszon is felvilágosítanak arról hogyan lesz a kisbaba. Szerintem itt nem is az oktatási rendszer a hibás. Sokszor a szülők kerülik ezt a témát, szóba se hozzák mert az ő kislányuk biztos szűz marad esküvőig elv alapján élnek, meg ha pasija is van már nem vesznek neki egy doboz óvszert vagy ajánlja fel hogy akkor menjünk el a nőgyógyászhoz és írassunk valamit. Kissé inkább a homokba dugják a fejüket, pedig szerintem a szülőknek is nagy szerepe lenne abban hogy a tinik jobban tisztában legyenek ezekkel a dolgokkal, nyíltan kérdezhessenek ha nem biztosak valamiben.

Amúgy ma már a netről is simán lehetne információkat kapni, szóval nyilván nem csak a szülők hibája. Sok a naiv aki elhiszi a pasijának hogy majd az időben kiveszi, meg hogy menzesz alatt úgyse lehet terhes, de addig nem jutnak hogy ilyen dolgoknak utána is olvassanak. A legrosszabb mikor bepiálnak annyira hogy eszükbe se jut az óvszer, vagy nincs önálló keresetük ilyenre pénzt kérni ciki inkább megpróbálják háthta megússza. Meg ez a másik, mikor cikinek érzik megvenni az óvszert és inkább nem használják. Meg mikor direkt csináltatja fel magát hogy a pasija vele maradjon. Azért vannak okok bőven ami miatt teherbe esnek, szóval nem csak annyi hogy nem kaptak felvilágosítást. Sok-sok-sok hibája van a mai oktatási rendszernek de legalább (az alapján amit tapasztaltam) a felvilágosító órákat még normálisan megtartják. Összességében naiv és felelőtlen sok fiatal amiről egyfelől a szülők tehetnek, akik buborékfóliában tartják a gyereket akik erre azt hiszik velük semmi rossz nem történhet. Másfelől meg egyre jobban terjed ez a yolo élj a mának, tégy úgy mintha nem lenne holnap felfogás, amit kicsit túl komolyan vesznek és nem gondolkoznak előre.

Azért vannak még bőven kivételek, de tényleg egyre felelőtlenebbek.

2017. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Szeretem a Grimm- fivéreket. De a feláldozhatókat is.
2017. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso:ezt a választ biztos ide szántad?
2017. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Ribik. Ja meg persze nem tudnak védekezni,és utána jönnek rinyálni. Meg a sok hasonló hülyeség a pasim kivette időbe lehetek terhes.
2017. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Első körben enyhén szólva gyenge a szexuális felvilágosítás, legyen az általánosban vagy gimiben.. Hülyeség a két nemet különválasztani, hiszen a gyereket se egyedül hozzák össze... Mindenki kínos témának érzi, a "gyerekek" röhögnek mindenen. Így inkább letudják a lányoknál a menzesszel meg az ejnye, védekezni kell szöveggel,ami általában kimeríti az óvszert és nagy ritkán a tablettát.


Aztán, ebben az életkorban a többség azt hiszi, vele úgy se történhet meg, tele van a gyakori (igen sajnos ez az információforrás) olyanokkal akik "időben" kihúzva védekeznek, de azt elfelejtik, hogy ott lehet hogy nem baj, ha becsúszik a baba. Aztán ha megtörténik ott a baj. Mert hát annyi esze már nincs, hogy kihúzzák, hogy legalább ne legyen akkora esély, nem. A vagány csaj bevállalja...


Harmadszor. Elég sokszor lehet látni, hogy a fiúcskák rinyálnak, ha óvszert kéne húzni. Mert az nem kényelmes. Mert egy terhesség tizen évesen az?! Ja menjen abortuszra.. Hülye egy felfogás.

A lány meg nem szedi a tablettát mert fél, hogy hízik egykét kilót (többet nem, és némi mozgással, szaunával, stb lehet tenni még ez ellen is) és már nem lesz bombacsaj. Kérdem én, a terhesség nem jobban eldeformálja a testet? Ebbe egy se gondol bele. Vagy szimplán nem elég felnőtt ahhoz, hogy megkeresse rá a pénzt vagy anyukájától kérjen, mert ciki. Mint óvszert venni. Nekem azt mondták, amíg cikinek érzem, nem állok készen a szexre és ez így van.


Negyedik a bulik. Leitatni a csajt, aztán kit érdekel mi lesz vele. Ez sajnos generációs probléma...


Nagyon sok minden van szerintem, főleg az, hogy az interneten annyi mindent összeolvasnak, de az hogy egy evvel foglalkozó orvoshoz elmenjenek az ciki...


20N

2017. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!