Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlás a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Egyik módszerről borzalmasabbakat olvasok mint a másikról.

-spirál: gyulladásban tartja a méhed hogy ne tudj megtermékenyülni vagy hormonos

-tabletta: hormonokat juttat be a szervezetedbe amitől olyan mintha x évig folyamatosan terhes lennél

-óvszer: csak 99%-os ez is és nagyon hangulatgyilkos egy hosszútávú kapcsolatnál

Ti mit használtok?

Amikor tablettát szedtem sokat híztam és állandóan hisztis voltam. Egyéb fogamzásgátló mellett pedig teherbeestem.

Milyen mellékhatások jelentkeztek nálatok?


2020. febr. 25. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi a kapdki kuki elvet használjuk eredményesen mar 4 éve, + ott a megeggyezés és a kölcsönös bizalom, hogy ha mégis becsúszik a gyerek, akkor sincs semmi, örülünk neki, úgyis akarunk gyereket, csak még nem most... de ha most jön hát ez van.

+ mellé megbeszeltük, ha idővel elhidegülünk egymástól, de lesz gyerek, akkor párom aklpr is jó apuka akar lenni... így aztan egyáltalan nem aggódunk ezen, annyi, hogy igy altalában a hasamra vagy a fenekemre élvez.

2020. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden módszernek van előnye és hátránya, szerintem mindent összevetve az óvszer a legjobb megoldás.
2020. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Volt akinél csak az óvszer játszott, az férfiként rohadt lehangoló, de hozzászoktam.

Volt olyan párom akinek spirálja volt, nem igaz hogy folyamatosan gyulladásban tartja a méhet, ha jó a méret, akkor nincs mellékhatása, legalábbis az exemnél nem volt. Ha nagyon sokat mozogsz és aktívan edzel és sportolsz akkor tényleg nem javasolják az orvosok illetve ha még nem szültél, bár ennek hallottam már az ellenkezőjét is. Személyes negatív tapasztalatom az volt, hogy amikor szexeltünk és néha durvábban toltuk akkor meg tudott szúrni ami nagyon kellemetlen volt.

A mostani párommal pedig naptár módszer+megszakítás, a termékeny napokon óvszer. Akinek szabályos ciklusai vannak ott ez is működhet megfelelően egy párkapcsolatban. Nálunk sem lenne probléma ha becsúszna egy gyerek, lassan itt lenne az ideje.

39F

2020. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szültem és spirál mellett teherbe estem. Iub rézgyöngyöm volt ami nagyon szimpatikusnak hatott..de csalódtam benne
2020. febr. 25. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb ha nem szexelsz
2020. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden módszernek lehet mellékhatása, de nem kell ennyire sötéten leírni, csak az esetek kis százalékában fordul elő. Mindenkinek egyénileg kell megtalálnia mi neki a legjobb megoldás.

A legbiztosabb az óvszer (alkalmiban meg kötelező), ha csak 99%-os hatásfokú lenne akkor asszem' már legalább 20 gyerekem lenne :D

A legkevésbbé hatásos a megszakítás és a naptár-módszer, itt van a legnagyobb esély összehozni egy gyereket.

2020. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jdfGabrella ***** válasza:
Tabletta vagy óvszer.
2020. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!