Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van megoldás? A szerelmemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás? A szerelmemmel gumival szoktunk védekezni szeretkezés során, de egy rövid idő után égető és fájdalmas érzés jelentkezik a hüvelyemnél.

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen,viszont nem akarok még gyereket,és nem szeretnék megszőrösödni és elhízni a sok fogamzásgátló tablettától.

2012. ápr. 11. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Oh igazán Yeti? :) na jó én ehhez nem tok hozzászólni. :)
2012. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne hari első voltam, csak nem tudtam megállni.
2012. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor minek írsz 1

A foggátló nem feltétlen jár ilyen mallékhatással v ha igen, kérhetsz másikat. Nekem 1 mellékhatása van. Mellfeszülés mensii előtt. De nem h híztam volna, még fogytam is. A szőrösödést meg nemtom honnan vaszed.

Lehet alergiás vagy a gumi anyagára. Olyat kell venni ami antialergén

2012. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) a hormontabletta ösztrogén és progeszteron hormont tartalmaz kombinált mennyiségben,a tünetek mindenkinél máshogy mutatkoznak meg. És nem értem miért lennék yeti xD ?
2012. ápr. 11. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbáljatok másik óvszert. Lehet, hogy a síkosítóra vagy allergiás, lehet, hogy a gumi anyagára. Vannak latexmentes óvszerek, ill. lehet olyat keresni, amin másféle síkosító van.

Az is lehet, hogy csak szimplán sokáig csináljátok és kidörzsölődsz, kiszáradsz. Ezen síkosító segíthet.

2012. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen. Mindenkinél másként jelentkeznek. Csak amit itt sok rinyáló kiscsaj (meg ezek szerint te is) nem fog fel az az h ha valami nem tetszik akkor LEHET KÉRNI MÁSIKAT

Akkár addig cserélgetheted míg meg nem találod a megfelelőt

2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Azért lehetnek olyan mellékhatásai is, amik csak a szedés után derülnek ki.

Pl. a nők 2%-ánál tartós anovulációt okoz. Azt pedig nem tudhatod előre.

2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah igen a 2%ból állítom h 1% nem tartott vele szünetet mert minek. Nekem az orvosom is megmondta h kellllllll.
2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az orvosok 80%-a mégis azt ondja, nem kell szünet.

De lényegtelen. Nem értem miért nem lehet megérteni, ha vki nem akar szedni.

Ha neked bejön, akkor szedd, a te dolgod. De minek kell ráerőltetni másokra?

Bnőmnek pl. nem volt tőle semmi baja, azon kívül, hogy nőtt egy fibroadenoma a mellében, amit ki kellett operálni.

Attól, hogy neked nincs bajod tőle, másnak még lehet.

2012. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ráeröltetni akarom csak elmagyarázni h nem feltétlen rossz. Mert mindenki csak azt tudja itt szajkózni és sokan azért nem is merik kipróbálni. Főleg a híyás dolgon vagyok kiakadva. Ha észreveszi h hízott akk irat másikat v jobban odafigyel magára
2012. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!