Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 szem antibiotikum foggátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 szem antibiotikum foggátló mellett. Sajnos volt szex is. Lehet gond?

Figyelt kérdés
Elég beteges vagyok, ezért antibiotikumot írt fel a háziorvosom. Fogamzásgátlót szedek hónapok óta. Még csak 1 szem antibiotikumot vettem be egyik nap késő du., másnap du pedig együtt voltam a párommal.Egyébként antib. ellenesek vagyunk,nem is szedtem szinte sosem, ezért teljesen elfelejtkeztünk róla, és bennem ment el. De még csak egyetlen szem volt bennem. Lehetek így terhes?
2010. jan. 7. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de hogy idióta vagy, az hótziher.


1. "antibiotikum ellenes", ez mi a f*sz? Komolyan, az emberi hülyeség nem ismer határokat. Miért nem élsz mindjárt elektromosság nélkül? Vagy az internet, az sokkal újabb találmány, mint az antibiotikum, ezért biztos sokkal gonoszabb is, egyébként is, a számítógépekből mindenféle rákkeltő sugárzás jön, úgyhogy inkább a közelébe se menj, mindenki jobban jár.


2. antibiotikum az csúnya, gonosz dolog, de egy átmenetileg terméketlenné tevő hormonkészítmény, az jöhet. Gratulálok.


3. ha nem szedsz antibiotikumot, akkor ne szedj. 1 szem, az inkább árt, mint használ, mert elősegíti a rezisztens baktériumok elszaporodását. Ezért kell mindig a teljes előírt kurzust beszedni.

2010. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom pont azert antibiotikum ellenes, mert az antibiotikum nemcsak helytelenul, de helyesen szedve is a rezisztens mutansok letrejottehez jarul hozza. es azalatt hogy antibiotikum ellenes szerintem azt erti hogy nem szedi minden semmi megfazasra, ami magatol is lemulik 1 het alatt es hasonlo enyhe betegsegekre amikre egy halom orvos egybol meregeros (es meregdraga!) antiobiotikumokat ir fel. legalabbis en ezt ertem alatta. nyilvan ha olyan betegsegben szenvedek, szedem.


a kerdezonek: ezt mi nincs ahonnan tudjuk. vagy igen vagy nem. ha meg van ido vegyel be esemenyutanit.

2010. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bem antibiotikum ellenes, hanem antibébi. (Fogamzásgátló) Nagyon nehéz gondolkozni, ugye?
2010. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló.. elég egy suttyó vagy már bocsi. Arra írtam h antib. ellenes vagyok, hogy ha 1 hónapban 3x fázok meg nem fogok mindegyikre azt szedni, csak nagyon indokolt helyzetben. de remélem büszke vagy a nagyon okos hozzászólásodra... legnagyobb örömöd legyen az életben..

második válaszoló: azért köszi:)

2010. jan. 7. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szemtől szerintem nem lezs baj.
2010. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megjött időben, óramű pontossággal,ahogy szokott:)

köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!