Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi a valószínű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a valószínűsége a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ma előszür feküdtem le a barátommal és a gumi kiszakadt, de nem ment még el!! A mensimnek pedig holap vagy holnap után kell megjönnie..
2010. júl. 24. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Orvosi ügyeleten is felírja a doki.
2010. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Már a melleim is fájnak meg pattanások is vannak/voltak, meg foláyás.. remélem meg fog jönn :S
2010. júl. 24. 19:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni, mert a stressztől is késhet.
2010. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
73%

Nekem a menzeszem előtt ki szoktak jönni a pattanásaim és fájnak a melleim. Ezek nem lehetnek a terhesség tünetei. Ha megtermékenyült a petesejted, akkor még vándorol a beágyazódás 8-10. napon történik. Kb. 2 hét múlva jelentkeznének a tünetek, mivel akkor kezdődik termelődni a hcg nevezetű hormon. Vándorlás közben távozik a petesejt a méh nyálkahártyájávall együtt (elvileg), feltéve HA megtermékenyült. Minimális az esélye, hogy terhes vagy, nyugodj meg.

Eseményutáni tablettával szerintem se próbálkozz, csattra vágja a szervezetedet, mindent felborít belülről.

2010. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
73%

Még az elöző vagyok.

Ráadásul az eseményutáni tabletta 6000 ft.

2010. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszike!!
2010. júl. 24. 19:46
 17/18 anonim ***** válasza:

19:31-es

Bocs,kijavítanálak.Ha a petesejt megtermékenyült,akkor a méhnyálkahártya nem válik le,mert akkor nem tud beágyazódni a megtermékenyített petesejt!A többit jól mondtad!

Kérdező: Elmennék dokihoz és megkérdezném,hogy mit gondol,kell-e 72 órás!

2010. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megjött:D
2010. júl. 26. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!