Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruácio alatt elszakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruácio alatt elszakadt a koton?

Figyelt kérdés
menstruacio utolso elotti napjaban szexeltunk , es elszakadt a koton, a tabletta 42 oraval az egyuttlet utan bevette a csajszi, ra 1 hetre, menstruacio utan pontosan egy olyan "lyukadas" tortént , hogy a huvelybe semmifajta ondo nem kerult. tehat,lehet e esetleg igy terhesseg?

2020. márc. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevette az esemény utánit - bár elég sokat várt vele, jobb bevenni 36 órán belül - közvetlenül nem élveztél bele, menstruáció közeli időszakban volt így igen minimális az esélye, 0,01% alatti úgyhogy nyugi :)

Itt jegyzem meg: igen, mensi idején is kell óvszert használni, nagyon ritkán, de előfordulhat, hogy több petesejt érik be egyszerre ill. részlegesen meg tud tapadni.

2020. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a lyukadas a gumi oldalan tortent, de ez olyan korulmenyek kozott, hogy amint beert lassan a huvelybe a kuki, volt egy reccsenes es egybol huztam ki, az ondotartaly, minden rajta volt, nem elveztem bele.
2020. márc. 6. 21:30
 3/4 A kérdező kommentje:
ez amit most elmeseltem, ez a mensi utani akcio....., igen, volt ovszer hasznalva mensi alatt is nyilvan, amit a durex elite tamogatott, es ezekszerint annyit is ert tisztaban vagyunk azzal a tennyel, hogy mensi alatt lenyegesen kevesebb az esely. ahogy emlitettem, 41 orara ra lett beveve a bogyo, ez volt a legelso alkalom amikor kitelezheto lett volna, mivel ugye a receptet csak annak irjak fel, aki beveszi.
2020. márc. 6. 21:33
 4/4 A kérdező kommentje:
a masodik utan ahol nemkerult a huvelybe semmise, ott utana csak 1 gyors furdes volt.
2020. márc. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!