Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti is mindig vesztek óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is mindig vesztek óvszert?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel aktív szexuális életet élünk és mindig veszek óvszert, de kezdem sokkalni az árát 2 év után. És arra vagyok kíváncsi milyen alternatívák jöhetnek szóba ilyenkor? Én 19/F barátnőm 17 éves

2020. márc. 24. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Rendelj online a lehető legnagyobb csomagot, jobban kösz ki mint ha random vennél 5-10db-okat. Addig örülj míg venned kell és van szex.

6# mekkora gyík vagy :Ddddddd te erős férfi állat, nem csoda h nincs senkid te majom.

2020. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Tabletta se olcsóbb. Kb.8 ezer, plusz 10-15 ezer a vizsgálat, vagy 2000 a recept írás díja. Ebből jó sok óvszert tudtok venni.


Erre ugyan nem tértél ki, de miért nem veszitek felesben?

2020. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

ami kell az kell, szóval veszek

F

2020. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

#12

Azért azt hozzátenném, hogy szakrendelésen ingyenes a vizsgálat és a receptírás. Emellett a hormonális gyógyszernél 3 havi adag jön ki 10ezer környékén.

(Mindazonáltal továbbra se ajánlanám egy 17 évesnek, csak gondoltam megemlítem.)

2020. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi srácok megnyugodtam. Igaz is inkább gumi mint gyerek. Meg levezetve a gyógyszer is több.
2020. márc. 24. 18:03
 16/18 anonim ***** válasza:
97%

#12: Nekem magánrendelésen ingyenes a receptírás. Az durva hogy valaki elkér érte 2000 Ft-ot. :O Miközben a háziorvos is ingyen adja ki.

Egyébként tényleg drága az óvszer. Miért kell leszólni? Ez tény. Mi is sokalltuk, főleg ha egy nap több aktus is volt. Viszont tényleg nem szabad spórolni a védekezésen, jól mondták a többiek.. egy gyerek ennek a többszöröse. Ne gondolkodj megszakításon.

Szerintem 17 évesen ne szedjen még fogamzásgàtlót. Én 22 évesen kezdtem szedni, igaz jobban kijövünk így. 3 havi adag 7000 Ft és bármikor csinálhatjuk ahányszor akarjuk.

25N

2020. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem veszitek felesbe?
2020. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A védekezés közös ügy, így felváltva vesszük a barátnőmmel. A drogériában is vannak jó akciók :)
2020. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!