Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben vérzés?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el újból szedni a régi fogamzásgátlómat. Jelenleg az első levél végénél járok, viszont párommal szex közben véreztem, mintha megjött volna.

Azóta pedig minden nap barnásan pecsételek.

Beszéltem orvossal azt mondta normális az első levélnél.

De mégis hogy lehet ettől a dologtól rendes szexuális életet élni? Ki lehet ezt aknázni valahogy? Mennyi idő után múlt el ez nektek?


2020. márc. 26. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban az ilyesmi normális. Majd elmúlik és jó lesz minden.
2020. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyenkor barnás pecsételés, nincs ebben semmi rendkívüli. A doki nem mondta azt is "véletlenül" hogy amíg az első teljes levelet végig nem szeded addig még használj kiegészítő védekezést? Ha nem mondta, akkor addig én most mondom.

Barnázás: letusolsz előtte és mondod a párodnak hogy mi a helyzet ne lepődjön meg ha nem hófehér lesz az óvszer vége aktus végére.

2020. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!