Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan egészséges védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papics kérdése:

Van olyan egészséges védekezési módszer, ami nem, vagy csak minimálisan csökkenti a szexuális élményt a kotonnal ellentetben?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 00:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, nyolcaska, örülök, hogy te jobban tudod, hogy mi mit érzünk. Azért mai napig elég nagy orgazmusokat élünk át, ami neked csak álom, kisfiam. :D
2020. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. És nem àlom. Szuper nektek ^^ Én nem fogom magam mérgezni, pasim, meg nem egy hisztèrika.

Továbbra is L23

2020. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Logikai alapon sem lehet ugyan olyan az élvezet, mert a pénisz nem érintkezik direkt semmivel, csak a gumival. A péniszen idegek vannak, amit az ingerel, ha csúszkál rajta valami, de ha konkrétan egy falat építesz közte és aközött, ami ingerelné, nyilvánvaló, hogy csökken az intenzivitás.
2020. ápr. 3. 03:45
 14/16 A kérdező kommentje:
És ezt most nem szexizmusból mondom, csak a rendelkezésre álló nemiszervekkel kapcsolatban annyit fűznék a dologhoz, hogy számomra totál abszurd, hogy egy nő próbálja alátámasztani, hogy nem csökkenti az élményt ha gumi van a péniszeden, és úgy rakod be.
2020. ápr. 3. 03:57
 15/16 A kérdező kommentje:
Illetve nem látom értelmét annak, hogy valaki az állítsa, hogy nem csökkenti az élményt, ha arról szó sem esik, hogy próbálták e nélküle korábban. Ahhoz, hogy két dolgot összehasonlítsunk, két dolog kell.
2020. ápr. 3. 04:04
 16/16 A kérdező kommentje:
És mint kérdés feltevő jogosan hívhatom fel a figyelmet arra, hogy mit is kérdeztem valójában.
2020. ápr. 3. 04:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!