Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem a szokásos egészséges...

Nem a szokásos egészséges szövegre vagyok kíváncsi. Ez módszer beválik?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy focizom, viszont ilyen-olyan okból most volt egy hosszabb kihagyásom és felszedtem pár kilót és az a baj, hogy ez érződik is főleg, hogy lassabb vagyok és nem birok annyit, mint azelőtt (most vagyok 70-71 az ideális 62-63 lenne). Ezt a felesleget szeretném leadni 1 hónap alatt, mert tudom, hogy egy hosszabb diétát nem igazán tudnék végigcsinálni. Arra gondoltam, hogy drasztikus módszerrel ez sikerülhet-e és ha utána termeszetesen életmódot váltok akkor az tartós lesz-e. Esetleg saját tapasztalat is jöhet.


Köszönöm előre is a válaszokat.

17/F



2018. ápr. 2. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
9 kilót egy hónap alatt a büdös életben nem adsz le, maximum plasztikai sebésszel.
2018. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leadni éppen leadhatsz annyit, csak nem zsírból. De ha izomból megy le, az csak tetézné a problémádat.
2018. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha az egy hónap alatt nem eszel az égvilágon semmit, akkor sem tudsz ennyit leadni. De emellett ami lemegy rólad, az mind izom lesz, emellett az eneggiahiány miatt annyi eröd sem lesz, hogy megmozdulj!
2018. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egy hónapnál van nálad a határ, akkor hogyan tudnál utána életmódot váltani, majd azt egy életen át tartani?
2018. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó. Eleve brutál kemény lenne s ha bírnád is, sok izmot vesztenél.

Heti 1 kiló is kemény már, ne akarj többet, egészségesen, zsírból esélyed sincs rá.

2018. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Be hát! Bónuszként felzabálja a koplalás az izmod, a végén még gyengébb leszel.

Te sportember vagy ilyen tudással?

2018. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a világon semmiféle módszert nem írtál le, hogyan mondjam meg, hogy beválik-e? ha nem írtad volna, hogy focizol, valahogy akkor is megsejtettem volna :D
2018. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt ha leadsz 9 kilót (ami eleve kizárt), akkor annyi erőd sem lesz, hogy gombfocizz!
2018. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább semmit nem mondok...
2018. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!