Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használtunk gumit de lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtunk gumit de lehet, hogy kifolyt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
10 nap múlva kéne megjönni de nagyon parázós ember vagyok és félek. Használtunk gumit és amikor elment kivette belölem, lehet talán pár masodperc késéssel. De a lényeg, hogy a gumiban nem volt ondó maximum nagyon kevés és kicsit fel volt csúszva, úgy 2 centire. Lehetséges, hogy kifolyt volna belém? Én voltam felül szóval elég kevés erre az esély tudom de beparáztattam magam és nemtudom, hogy fogok így 10 napot kibírni.

2020. ápr. 1. 03:47
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodj meg, terhes vagy.
2020. ápr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
A jobb tesztek már 3 nap után kimutatják, szóval nem kell 10 napig izgulnod. Gratulálok a babához!
2020. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

#2 Ne beszélj hülyeségeket! Ha egy kicsit is tisztában lennél a megtermékenyülés folyamatával tudnád, hogy 3 nap után nem kimutatható. A spermium találkozása a petesejttel napokkal az aktus után is megtörténhet, így arra is van esély, hogy az aktus után 3 nappal még nem is egyesületek a sejtek.

Ezután 10-12 napig tart a beágyazódás, és csak ezután kezd el termelődni az a hormon, amit a "jobb tesztek" 12-14 nap után már kimutatnak a vizeletből. Legfeljebb néhány nappal az elmaradó menstruáció előtt. Így a 3 napos terhesség nem értelmezhető, hiszen senki nem tudhatja, hogy mikor történt a megtermékenyítés.

2020. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!