Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

3 hete beindultunk a barátommal és védekezés nélkül közösültünk, nagyon megbántuk, másnap bevettem egy Escapelle-t. Rá egy hétre megjött (bár nem volt olyan erős, mint szokott lenni) és egy hétig tartott kb. A rendes menstruációmnak most kellett volna a napokban megjönnie, de semmi. Azt leszámítva, hogy egy pár napja fájnak a melleim nagyon, félek hogy terhességi jel..szerintetek ha most tesztelnék az már biztos eredményt mutatna?

22L



2020. ápr. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha most tesztelsz az jót mutat

De valószínűbb hogy az esemény utáni miatt késik, még nem hallottad azt a kifejezést hogy hormon bomba? Bekavarja a ciklust ez ilyen

2020. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De meghozta a tabletta a mensimet és azért nem értem, hogy most miért kezdtem el cici fájdalmat érezni, mintha megint meg akarna jönni, és olvastam, hogy ez a terhesség jele is lehet..
2020. ápr. 3. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott van az a szó hogy lehet, és lehet hogy meg fog jönni hamarosan ugyanis a tabletta által indukált vérzés nem a normális vérzésed volt, ha beveszel egy olyat számitani kell rá hogy a kövi mensi nem a megszokott lesz
2020. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De am nyugodtan csinálj tesztet az majd megnyugtat, már ki kell mutatnia :)
2020. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyi esély lehet rá, hogy teherbe estem a tabletta mellett is? Nagyon félek :(
2020. ápr. 3. 22:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve azért furcsa ez a fájdalom, mert ha ez a tabletta hatási az csak a bevétel utáni néhány napban jelentkezne, nem? Legalábbis a betegtájékoztatón ez van.
2020. ápr. 3. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű nyugi :)

Van akinek annyira bekavar hogy hónapokba telik mire kiürül szóval nem lehet tudni

2020. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyis nem az telik hónapokba hogy kiürül ha nem az a míg helyre áll a hormonháztartása
2020. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenféle rosszatt hallani, hogy tabletta meg negatív teszt vagy mensi ellenére is terhes lett valaki :(
2020. ápr. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!