Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a gyogyszert. Mikortol leszek vedett?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem bevenni egy fogamzasgatlo tablettat harom nappal az utolso gyogyszer elott. Ezt kesobb sem potoltam. Azota volt a 7 napos szunet, es most szedem egy hete ujra a gyogyszert. Osszesen tehat mar 17 napja volt a kihagyas, viszont csak 10 gyogyszert vettem be azota.

A betegtajekoztaton nem talaltam semmit, es a virus okozta helyzet miatt az orvosom nem elerheo.

Az lenne tehat a kerdesem, hogy szeretkezhetek e mar a parommal egyeb vedekezes nelkul, ha nem akkor mikor tehetem ujra?



2020. ápr. 6. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a ciklust végigvédekezném, és a következő megvonásos vérzés után engedném gumi nélkül
2020. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarán össze-vissza szedted? :o


Ha csak ama egy tablettát felejtetted el bevenni és a placebo után rendben újra kezdted rendben a szedését akkor nem kell kieg. védekezés. Ha a szedést 1 héttel később kezdted meg, akkor megint meg kell várnod amíg az első teljes levelet végigszeded.

2020. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) Akkor nem voltam teljesen ertheto, pontositok. Az elozo 21 napbol a 18.on nem szedtem be a gyogyszert, majd a 19.20.21. napon szedtem ahogy kell, aztan jott az egyhetes szunet es utana rendes idoben kezdtem a kovetkezo 21 napot, es ebbol most a hetediken tartok.
2020. ápr. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!