Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felszívódhat a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszívódhat a tabletta?

Figyelt kérdés

Főzeléket ettem az esemény utáni tabletta bevétele előtt kb.fél órával, mivel nem tudtam mikorra kapom meg a tablettát. Úgy tudom, hogy a tejtermékek megakadályozzák a felszívódását a gyógyszereknek és a főzelék tejből készül.

Aggódnom kellene a felszívódás miatt?


2020. ápr. 20. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolják a tejtermékek a felszívódást, maximum akkor,ha utána hasmenésed lesz. Ha nincs ilyened, akkor nem kell aggódni.
2020. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Se hányás se hasmenés semmi tünet pedig 2kor vettem be a tablettát. (Escapelle)kicsit ég a gyomrom. De amúgy telejesen jól vagyok.
2020. ápr. 20. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 4-6 órán belül nem történik hányás, hasmenés, akkor nem kell aggódnod.
2020. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy az alábbi tüneteket írták:

-Émelygés

- Rendkívüli vérzés

- Alhasi fájdalom

- Fáradtság

- Fejfájás

Teljesen jól vagyok. A fejem picikét fáj, de csak nagyon minimálisan. Alhasi görcsöt érzek picit, mint ha meg akarna jonni. (Április 11-15-ig volt meg, tegnap volt a balese, 27-én lenne ovuláció.) Az esemény után 15órával sikerült bevenni a tablettát.

Lehetséges, hogy a következő havi menzesz (május 11-től) előtt még egyszer vérzést tapasztalhatok? És az rendben lenne?

2020. ápr. 20. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok :) Igen, teljesen normális. Egyszer nekem is kellett ilyet bevennem (gumi szakadás miatt), és akkor a bevétel után kb egy hétre megjött, pedig még kb 2 hét múlva lett volna esedékes. Utána elmentem nőgyógyászhoz, mert szerettem volna tablettát és ő is azt mondta, hogy teljesen normális reakció, mert nagyon nagy mértékű hormon löket ez. Ha van esetleg kérdésed, nyugodtan írj privát üzit, nem mindig nézek vissza megválaszolt kérdésekre :)
2020. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!