Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex krém valóban ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex krém valóban ennyire csodaszer? Vannak itt Pharmaxtex mellett teherbe esők?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hete szültem, a kontrollon mindent rendben talált a doki. Megbeszéltük az ajánlott fogamzásgátlást, teljes mellszélességgel a Pharmaxtex krémet ajánlotta, mint szuper hatékony és teljesen biztos védelmet nyújtó megoldást. Ő az orvos, nem meghazudtolni akarom, de kételkedek. Valóban ennyire jó?


Köszönöm a válaszokat!


2020. máj. 2. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én is gondolkoztam rajta, de azt hallottam hogy rengetegen teherbe esnek ha csak azt használják, leginkább kiegészítőnek ajánlják
2020. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pharmatex krémet inkább pesszáriummal/méhszájsapkával együtt használva javasolják. Úgy sincs olyan hatékony, mint a gumióvszer, de minthogy 6 hete szültél, a kezdeti időszakra ez is megfelelő lehet. Amíg nem jött meg az első menstruációd (és kizárólag anyatejjel, ISZSZ táplálod a babád), az első fél évben a szoptatás is fogamzásgátló hatással bír. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim.

Ha csak simán spermicidet használnék, akkor azt legfeljebb a megszakításos módszer mellett alkalmaznám.

2020. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson, max. akkor, ha szoptatsz és menzeszed sincs, de még úgy se javasolnám.

Egyáltalán nem megbízható. Múltkor épp egy 42 éves nő jött az ambulanciára, hogy terhes pharmatex mellett, pedig az egyetlen gyereke, akit szült, az is lombikkal lett:D

2020. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ilyen tapasztalatok lesznek. Köszönöm!
2020. máj. 2. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy szoptatás alatt is teherbe lehet esni!
2020. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a hüvely kúpot használtuk az orvos javaslatára két gyerek után és láss csodát 2 hónapon belől meg lett a baj

A dokik valószínűleg ezt ajánlják a lobbi hatására és kapják a pénzt érte mást nem tudok elképzelni mert tényleg semmire nem jó a pharmatex fogamzásgátló szerei akármilyen is krém ,tabletta, kúp nem ajánlott kategória

2020. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!