Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fogamzásgátló szedése mellett észrevettétek, hogy a nyákotok vagy a folyásotok sűrűbb (a tabletta egyik hatása) lett?

Figyelt kérdés
Én nem igazán veszem észre magamon. Sőt inkább, mintha olyan lenne még mielőtt elkezdtem szedni. A vérzés után teljesen száraz vagyok, a "termékeny" napokon, vagyis a középidőben nedvesebb, majd mensi előtt eleinte ragacsos folyásom van majd száraz.

2020. ápr. 22. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem volt, viszont egy buli után összeszedett fertőzéstől volt ilyen
2020. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal több folyásom volt a tabletta alatt, mint előtte. De ugye ez a folyás nem ugyanaz, mintha nem szednél semmit és normálisan váltakozna. Hiszen a tabletta miatt a hormon szinted mindig ugyanolyan, kivéve a 7 napos szünetet, a megvonásos vérzést is az okozza, hogy leesik az ösztrogén szinted. Egyébként a tájékoztatón is rajta van, hogy a váladék megnövekedése gyakori mellékhatás, sajnos ezért hajlamosít a gombára is.
2020. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!