Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 éve szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve szedek fogamzásgátló tablettát, de már kb. négyszer kellett váltanom, mert egy idő után mindegyiknél barna folyásom lett. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Többféle gyógyszert is kipróbáltam már, cypromix, lindynette, stb. Most missee-t szedek, 8 szem gyógyszert bevettem, de ma reggelre barna folyásom lett ettől is. Ez az első havi gyógyszerem ebből a fajtából.

Nem hatnak a gyógyszerek nálam vagy mitől lehet ez? Másik gyógyszereknél kb 3 hónap után fordult ez elő, sosem az elején.

Védett vagyok így is?

Miért van ez?


2020. máj. 5. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mit mondott?
2020. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak javasolja a gyógyszer váltást, tehát, hogy pld ne lindynettet szednek, hanem a mostani misseet
2020. máj. 5. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet akkor el kéne hagynod a tablettát
2020. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És vajon azeet védett vagyok így is?
2020. máj. 5. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Èn amikor 17 èvesen először szedtem, nem volt semmi ilyen (másfèl èvig szedtem) aztán most hogy pár hete megint elkezdtem, most a menzeszem így a szokásos 3 nap helyett egy hetes lett + egy hèt barna folyás. A dokim szerint az elejèn normális az extra hormon miatt, aztán el kell múlnia, ès minden visszaáll normálisan.

N26

2020. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, persze, hogy vèd. Az èn dokim szerint az ilyenek nem befolyásolják, az első szemtől vèd. Ami miatt nem vèdene, a hányás, hasmenès, antibiotikum :) vagy ha nem szedés normálisan :D
2020. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Öt éve mérgezed a tested és csodálkozol, hogy mellékhatása van?

Hagyd el a tablettát, a párod húzzon gumit.

2020. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ez is egy fogamzásgátló módszer
2020. máj. 5. 11:57
 9/9 Liz* ***** válasza:
Akkor véd, ha a mensesed 1. napjától kezdted el szedni, különben várni kell egy hónapot. Lehet hülyeség, de az is lehet, hogy a tested kezdi "megunni" az 5 éven át tartó hormonváltozásokat. Szerintem szüneteltesd úgy egy fél évig, ha jól tudom, bizonyos időközönként amúgy is kellene és addig válassz egy hormonmentes eszköz.
2020. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!