Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora probléma ha a megvonás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora probléma ha a megvonásos vérzés csak barna cseppekben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

Már régóta szedek fogamzásgátlót, először noviette nevű gyógyszert, amitől váltanom kellett különböző mellék hatások miatt jasminelle-re. Azonban már az első gyógyszer szedésénél is ki-ki maradt a megvonásos vérzés. Picit aggaszt a dolog,mert ennél a gyógyszernél is ugyanez. Érzem, hogy meg fog jönni, de nem normálisan jön meg, csupán cseppek. Bejelentkeztem dokihoz, de egy hónap múlvára kaptam időpontot.

Valakinek volt ilyen? Akár hasonló?

Terhesség nem áll fenn, komolyabb vizsgálatok voltak egy hónapja, amely hormon vizsgálatot is tartalmazott. Igazából azért félek, mert kb 1 év múlva szeretnénk baba projektbe kezdeni.

Valakinek hasonló tünete volt már? Kell aggódnom? Állhat emögött valami komolyabb? Semmilyen fájdalmam nincs.



2019. márc. 31. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg telefonon keresztül kérdezz ennyit a dokitól, hogy szedd-e tovább vagy mi legyen. Ha SOS a dolog, akkor ennyit bőven megkérdezhetsz, nem fogják racsapni a telefont.

Szerintem ez a tabletta sem jó... Ha 1 év múlva tervezel babát, akkor én már abbahagynám most a szedését. De ez csak az én véleményem :)

2019. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!