Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és nem akarok szexelni csak egy kérdés ami megfordult a fejemben. Na hogyha van gumi és rá még bevesz a csaj 72 órást attól baja nem lesz ugye? Mert szerintem nem csak kérdezem.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mért kéne 72 órás? Tudod mennyire megdobja a hormonháztartást? A gumi elég.
2009. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Sztem, legalábbis amit ír abból leszűrve arra gondol hogy a gumi használat következtében a 72órás okozna bajt. Nem fog de fölösleges, ha a gumi nem szakadt ki ami elég észrevehető nincs rá szükség.
2009. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát attól függ, hogy hányszor kapkodja be egy évben a 72 órást...


Mondjuk nem értem, hogy ha valaki gumival védekezik, és nem szakad ki, akkor minek kellene a gyógyszer?:)


Vagy a dupla védekezésre gondoltál? Azt azért tudnod kell, hogy 72 órást egy lány egy évben tudomásom szerint korlázott alkalommal vehet be, kétszer vagy háromszor, ugyanis az egy nagy adag hormonbomba, és felboríthatja a hormonháztartást. Arról nem is beszélve, hogy igen keveseknek tudnának kifizetni érte annyiszor annyi pénzt, mert úgy hallottam, hogy 4000 körül van.


Szóval a 72 órási okozhat galibákat, és csak indokolt esetben szabad bevenni.

2009. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
minek 72 órást? felborítod teljesen a hormonháztartásodat... mivel hormon van benne, és nem tesz jót. inkább fogamzásgátló majd, ha eljutsz oda.
2009. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
72 órásra csak akkor van szükség ha valami baleset történt a gumival,pl kiszakad. Ha nincs probléma akkor elég csak a gumi.
2009. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is igy gondoltam csak megfordult a fejemben
2009. júl. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!