Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Barátommal megbeszéltük h fog.gátlóval védekezünk és elmegyünk nődokihoz h felirassuk. és tudom h "személyre szabottan " írja fel a gyógyszer de szerintetek melyiket lenne jobb ha szedném?változna tőle a testem?híznék vagy szőrösödnék?a cicim az nőhetne tőle:D:Dvérvételen kívül mi történik majd a nődokinál??18/L
2010. júl. 29. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Na egyrészt pont a mellékhatások minimumra csökkentése miatt kell, hogy a doki döntsön, melyik gátlót írja fel. Ha jól választ akkor nem lesznek negatív mellékhatások (szőrösödés, hízás), ezek amúgy is a régebbi, magas hormontartalmú gyógyszereknél fordultak elő inkább. A maiak már jobbak.
2010. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt értsd meg, hogy ez tényleg abszolút szubjektív, lehet, hogy ami nekem vagy neked szar, a szomszéd lányának tökéletes és fordítva. ugyanez érvényes a mellnövekedésre meg a többire is. egyáltalán nem biztos, hogy neked nőni fog attól a melled, amitől másnak is nőtt. értem? én régen Milligestet szedtem, az jó volt viszonylag. most Lindynettet, ami viszont nem annyira, köztes vérezgetésem van a 2. levélnél.

majd a doki felír neked valamit, aztán ha úgy érzed, megfelelő, marad, ha nem, akkor visszamész és váltasz.

2010. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vizsgálat: végezni fog egy rákszűrést, ott a rendelőben. annak pár hét az eredménye, mire megvan. a vérvételt meg a vizeletvizsgálatot nem a doki csinálja, hanem külön elküld beutalóval a laborba. annak az eredményét a doki kapja meg, a dokihoz kell majd visszamenned. ezen kívül feltehet pár kérdést, hogy volt-e a családban májdaganat, mélyvénás trombózis..stb. nekem ez volt.
2010. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Méhnyakrák szűrésre számíts, de sok doki nem csinál vér és vizelet vizsgálatot, pedig ezek alapján elég jól eldönthető, hogy milyen gyógyszer kell. Ha hízásra hajlamos vagy, akkor biztos olyat ír fel, ami meg gátolja azt. Én pl Yadine-t szedek, nekem ez bevált, nem híztam, valamivel jobb lett az arcom is, és kicsit nőtt a mellem, a libidómra nem hatott, de nagyon sokat panaszkodnak ugyanerre a tablettára, hogy csökkent a nemi vágy, és híztak... szóval így nem lehet tudni, kinek mi a jó.

Vannak persze álalánosítások, amik többnyire bejönnek, hogy pl a Yasminelle és a Yadine jót tesz a pattanásos bőrnek és nem hízol, vagy a Diane35-től nem szőrösödsz...stb de nem mindenkire igazak ezek sem.

2010. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!