Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, azon gondolkoztunk hogyszedjen-e fogamzásgátlót, mert így könnyebb. Nekünk nem gond az óvszer se. Szerintetek melyik lenne jobb, biztosabb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
tabi!!
2010. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát, sztem tabletta..

De am. hány évesek vagytok? (csak úgy kíváncsiságból..)

2010. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ha gyakran szexeltek, mindenképp. mi kb 4 hónap után váltottunk rá (én 21 ő 19)
2010. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Hát, én meg nem ajánlom a tablettát. Nézz szét mennyi meddő nő van mostanság. Ha nektek nem gond az óvszer, akkor ne terheljétek a szervezetét ilyen vacak hormonokkal.

Amikor egyszer az egyik rokonomnak felírták a fogamzásgátlót, akkor ő nem tudta, de egy másik országban már be volt tiltva. Nagyon rosszul lett tőle, 3 hónapig szedte, utána kb. 15 évig tartott mire sikerült meggyógyulnia, nagyon durva hormonbetegsége lett FOGAMZÁSGÁTLÓTÓL, orvos is megmondta (nem az, aki felírta), hogy a fogamzásgátlótól lett beteg. Nem is lett több gyermeke, mert a betegsége kizárta a gyermekvállalást. Hála istennek ő meggyógyult, de egy másik nő, ugyanebből a betegségből (azt nem tudom, hogy nála mi okozta) nem gyógyult meg teljesen, a mai napig szabad szemmel észrevehető jelei vannak :( Szóval elhiszem, hogy korszerűek ezek a mai tabletták, de ha szétnézel pár napja is volt egy kérdés, amiben korszerű tabletta okozza a hölgynek, hogy nincs menstruációja 1,5 éve. Ha beteg nem is lesz tőle a barátnőd, és ez a meddőség is tényleg egyre ritkább ezektől a tablettáktól, a pakliban sajnos benne van. Én nem ajánlom, de a ti döntésetek, ez csak egy vélemény.

2010. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ki lehet számolni, hogy anyagilag hogy éri meg jobban.

az én fogamzásgátlóm 5600 ft/3 hó. a gumi 3 db-os csomagban mit tudom én, 700 ft. tehát ha havi 8-nál többször csináljátok akkor már megéri :)

2010. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ja és azt ne kérdezzétek melyik fogamzásgátló volt ez, fogalmam sincs, soha nem kérdeztem meg, nem is szoktam kérdezni erről, elég tapintatlannak érezném, akkor mesélte el, amikor az én fejemben is megfordult, hogy szedjek-e ilyet, valószínűleg ez a tabletta már nincs forgalomban.
2010. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
20F/18L Hát kipróbáltuk gumi nélkül is, kellő odafigyeléssel csak be meg ki:D És volt különbség. Meg szerintem hozzá is kellene szokni, mert tök más... egy az egybe
2010. máj. 2. 22:38
 8/25 anonim ***** válasza:

tegnap 22:27


Ez hány éve volt? 20? :)

Azért ma már jóval alacsonyabb hormontartalmú és megbízhatóbb tabik vannak, mint két évtizeddel ezelőtt.

2010. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
ha közöd sincs a dolgokhoz, minek ijesztgetsz másokat a tablettától ? 15 évvel ezelőtt szedett tablettát? szerinted mennyit változott azóta az orvostudomány? minimális a mai tabletták hormontartalma. meg egyáltalán mi ez a hormonpara? semmi bajod nem lesz tőle.. szedjél csak tabit nyugodtan. ég is föld a különbség
2010. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%

22:07

jéézusom...ne ijeszd már halálra szegény srácot :S

szted 10 éve is olyan tabik voltak mint most?:D

nagyon kicsi hormon van a mostaiakban pl, mint amit a példádban mondtál..és nézd meg h hány meddő nő lesz..:D 1-2 biztos akad, a több millióból.

2010. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!