Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most ez mi? Most akkor vége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Most akkor vége lesz a menstruáciomnak? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Júl. 2.án kezdtem el fogamzásgátlót szedni [yasminelle] és megjött a 7 napos szünetben, de közbe átlátszó folyás is van és nem áznék át, ha nem lenne ez... Meddig fog ez igy tartani? kicsit idegesit, ugy érzem mint magam mint aki bepisilt, pedig valamiért ilyen is jön ki belölem:S
2010. júl. 29. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Niki válasza=)


Nem nem lesz vége a menstruációdnak nekem is ilyen volt hol előjön hol elmúlik de az is lehet, hogy valamilyen fertőzésed van ( nem biztos nyugi)

2010. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem, barátommal több mint egy honapja nem feküdtünk le. Meg fürdeni sem votlam sehol:S de akkor mi? Mert már lassan vége kéne h érjen , de nem akar elmulni:S meg ez is jön belölem:S
2010. júl. 29. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Niki válasza =)


Menj el orvoshoz nem tudok mást mondani. Az orvos csak tud mondani valamit hogy a hüvely ph értéke változott vagy mi a bajod.

2010. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bizti kedvéért kérdezd meg a dokidat h lehet-e a gyógyszertől ez a dolog, vagy más miatt van.
2010. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. júl. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!