Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a megszakításról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megszakításról, mint a védekezés egyik módjáról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan mondják, hogy nem biztonságos, azonban én nem teljesen ezt gondolom. Nyilván 16 évesen nem vállalnám be, de szerintem van egy bizonyos tapasztalati szint meg van az a mennyiségű tudás, amivel már be lehet vállalni. Ti mit gondoltok erről? Esetleg olyan, aki huzamosabb ideje alkalmazza... Tapasztalatok, vélemények érdekelnének.


Hozzá teszem, hogy mindezt egy stabil párkapcsolatban gondolom, és nekünk jelenleg nem okoz gondot ha esetleg jönne egy baba, mielőtt bárki elkezdene szidni, hogy felelőtlen és nem tudom még mi vagyok.


21/L



2020. máj. 23. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom úgy, hogy a megszakítás védekezés. Szerintem ez abban a helyzetben jó, amiben ti vagytok, hogyha becsúszik a gyerek, az se nagy probléma.

21/L

2020. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Párommal hosszabb ideje alkalmazzuk(kb 4 éve). Nem lenne gond ha becsúszna, de az se gond ha nem jön még :) Szóval ezért vagyunk így. Eddig semmi gond nem volt.

26/L

2020. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne elég megnyugtató. Folyamatosan rettegnék a terhességtől.
2020. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Néhányszor mi is alkalmaztuk, de sajnos olyankor nem tudtam 100%-ig elengedni magam, mindig pörgött az agyam, meg ha már 1-2 napot késett kivoltam. Egyszer 72 órásat is kellett bevennem, mert nagyon bizonytalanok voltunk aktus után, hogy az előváladék nem került-e be. Nagyon nem megbízható módszer.

Óvszerrel védekezünk azóta, sokkal felszabadultabbak vagyunk mindketten szex közben.

25n

2020. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindkét barátnőmmel így csináltam és nekem bevált, mivel nagyon régóta maszturbálok és nagyon sokáig szoktam húzni, ezért nem is nevezném megszakításnak, mert semmit sem szakítunk meg közben, szimplán akkor élvezek el, amikor a partneremnek már nem kell több orgazmus.
2020. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
3 évig védekeztünk így nem lett baj de azért volt parázás gyakran
2020. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Én csináltam a csajommal 3 hónapig, addig nem lett terhes. Nem tudom hogy 1 év alatt mondjuk mennyire lett volna jó ez a módszer.
2020. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

A megszakítás nem védekezés, nekem fél év után lett egy abortuszom (nem kérek rá kommenteket) stabil párkapcsolat csak még nem akartunk gyereket.

Ez a szerencse játék azoknak a pároknak jó akiknél nem gáz ha becsúszik egyébként felejtős.

2020. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van. Mert akiknél nem gond, ha becsúszik a baba, azoknál is jobb, ha előre tervezik, mikor szülessen meg a baba, nem csak úgy jön, akik meg nem akarnak babát, ott meg megbízhatatlan.

Nem beszélve arról, hogy illúzióromboló, hogy pont a legjobb rész előtt kell abbahagyni.

2020. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, nálam ez csak egy opcionális lehetőség, mert párom sokszor alkalmazta már, és eddig gumi volt, de egyszerűen nem jó vele. Az utóbbi időben eleve azt figyeltem meg, hogy gumiban fáj, nélküle viszont nem. Nem tudom milyen összefüggés lehet a köztük de ez van. Szeretnék gyógyszert de a dokim nem rendel még és az meg járhatatlan hogy addig ne történjen kettőnk között semmi. Eléggé hevesek vagyunk így a gumi már csak azért sem jó, mert nem egyszer szakadt. Mindenben korlátoz és számomra gumiban szexelni még nagyobb szenvedés mint szex nélkül létezni.
2020. máj. 25. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!