Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhet ha rossz fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet ha rossz fajta foggátlót ír ki az orvos és a szedését abba hagyom?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyász küldött nőgyógyászhoz mert folyamatosan piszkáltam bőr alatti mitesszereket amitől azok begyulladtak és egyre több lett. Viszont ha nem piszkáltam volna akkor nem is gyulladt volna be.

Erre kaptam Cypromixet majd 1,5 után valamiért a Mistrallt írta de akkor már úgy mentem h nem bőrproblémara hanem védekezés szempontjából kellene gyógyszer. Csak utána láttam, hogy a Mistral is problémás bőrre jó de nekem a Cypromix rendbe tette az akkor csúnya arcom.

Menszeszem/ciklusom normális volt a gyógyszer előtt.

Ha most abba hagyom a gyógyszert fel fog borulni a hormonháztartásom és lehet valami probléma, hogy nem megfelelő gyógyszert kaptam?


2020. máj. 24. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a gyógyszerváltásnak lehet bármi következménye, de nekem saját tapasztalat alapján mikor abbahagytam a fogamz@sgátlót teljesen újra jöttek a pattanások és sokáig nem állt be a ciklusom
2020. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mennyi idő után hagytad abba?

Most is pattis vagy még?

2020. máj. 24. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha én rossz foggátlót vennék be nem amiatt félnék hogy mi lesz ha abbahagyom a szedését hanem amiatt hogy mi lesz ha szedem. Egyik ismerősömmel történet az hogy rossz vércsoportra valót adtak neki ő viszont ezt nem tudta talan valami vérröge keletkezett emiatt es evekig heti rendszerességgel injekciokat kapott(bocs kicsi voltam mikor ezt hallottam szoval nem biztos hogy pont igy törtent) de a lényeg hogy sztem az a nagyobb veszély ha elkezded szedni a rosszat
2020. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!