Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a "baleset" után egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "baleset" után egy héttel éreztem az ovut akkor lehet gond?

Figyelt kérdés

a párommal együtt voltam a ciklus 6.napjan es gumival védekeztünk de az az aktus elejen ki szakadt és eszrevettuk azonnal (ki cseretluk nyilvanvaloan). na ezutan 6-7 (inkábn a 7-8dik napon) éreztem h ovum lehet(akkor van ez a surubb, nyulosabb, át látszó folyás ha jol tudom), szerintetek igy ez kockázatos vagy nem kell aggódni? nyilvánvalóan max előváladék kerukt belém mert még a közelében sem volt a fiúm hogy elmenjen azok meg csak nem élnek el 6-7 napig (én úgy tudom h 3-4 nap jo esetben)

szerintetek van okom felni h meg jön e a mensim?



2020. máj. 26. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni, elhanyagolható az esélye a fogantatásnak. Okosan csináltátok hogy "csúcstámadás" előtt mindig megnézi a párod rendben van-e a gumi, illetve "közben" is rá-ránéz nem csúszott-e le, megvan-e a kis spermazsák a végén stb.

Érdemes venni egy tubus Pharmatexet vagy más spermicid zselét az ilyen balesetek esetére.

2020. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es nem a spermazsak szakadt egyébként ki hanem felette picivel(vagy alatta attól függ honnan nezi az ember)
2020. máj. 26. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem valószínű, hogy baj lesz.
2020. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon minimális az esélye, de tényleg nagyon kicsi. Az ovu előtt kb 4-5 nappal már van esély, hogy a termékeny nyákban életben maradnak a spermiumok. Nyilván teljesen kizárni sosem lehet, de ha nem ment el benned, akkor főleg nagyon kicsi.
2020. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!