Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fajta óvszer?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fajta óvszer? Mennyire kínos először óvszert vásárolni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

15 évesen vettem óvszert először, nem volt kínos kicsit sem. Én a durexet és a lifestyle gumikat szerettem.

N

2020. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Először még kínos érzés lehet. Utána már jobban ismeritek egymást az eladóval, tudjátok, mi a helyzet, így utána már nem lenne kínos.
2020. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre sem kínos. Vesznek elég sokan lát millió ilyet az eladó.


Nekem a durexek jönnek be újabban, a masculan regen jo volt de mar nem az igazi valahogy

2020. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Egy dologra kell gondolni... Olcsóbb mint egy gyerek.
2020. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne érezd kínosnak ez nagyon hasznos dolog nálunk a Love Sensation bevállt az a fontos hogy a csomagolás sérülésmentes legyen és figyelj a lejárati dátumra meg a méretre
2020. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha kinosnak erzed akkor meg nem kene csinalni. en 15 evesen vettem eloszor, nem ereztem cikinek, rajtam kivul meg tobbmilliardan szexelnek. a lifestylest preferaltam, ma mar fogamzasgatlot szedek
2020. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Minőség szempontjából nincs sok különbség egyik és másik között. Árban annál inkább. Szerinem a Rossmann saját márkás, 12 darabos pakkja is nagyon jó arra, amire kell.


Az első vásárlásnál én is kicsit paráztam - de az eladó nem tudja rólunk, hogy első alkalom lesz. Magabiztosság. Ha cikinek érzed, akkor ne csak gumit tegyél a kosárba.

2020. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
esetleg önkiszolgáló kasszánál ha van a közelben. amúgy ne foglalkozz vele!
2020. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint a WC-papír. Kell.
2020. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nők számára egyedül az orális fogamzásgátló 100 %-os! A NEM!
2020. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!